Kaip sužinoti, ką dovanoti?

 

zydrai-634x422

Pasipylė aplinkui straipsniai, ką dovanoti draugui, tetai ar kolegai? Perskaičius, nieko nerandate? Tik banalius patarimus „ gerai pagalvokite, kas tam žmogui patinka, ką jis veikia, kuo gyvena“? „Jeigu ji nuolatos šąla, padovankite šaliką“, „jeigu jis – kavos gerbėjas, nupirkite puodelį“, „jeigu ji – namų šeimininkė, nustebinkite kalbančiu siurbliu“ pan.?

Kad renkant dovaną, reikia galvoti apie tą žmogų ir jo interesus, mes kartojame taip pat. Ir kad tuos interesus reikia pažinti ne paskutinėmis prieškalėdinėmis savaitėmis, o žymėtis ir įsiminti VISUS metus! Tačiau suprantame, kad paprastai mes viską darome paskutinę minutę bei esame tokie užimti, jog per metus nespėjame artimiau pažinti to žmogaus ar įsidėmėti jo kažkada išreikštų norų ar svajonių.

Sutaupysime Jums laiko ir pateiksime labai paprastą ir greitą sprendimą. Pašniukštinėkite to žmogaus Facebook profilį ir pažiūrėkite, kokiuose konkursuose „LIKE-SHARE-COMMENT“ jis dalyvauja – akimirksniu suprasite, kas jam patinka ir ko labai norėtų. Neabejojame, jog nelaimėjusius šių konkursų dalyvius turėtumėte tikrai nudžiuginti siūlyto prizo dovanėle. Arba tiesiog stebėti tų žmonių LIKE‘us, komentarus, kur aktyviau dalyvauja, su kuo diskutuoja ir pan. Gal tai politika, gal automobiliai, gal mada ir grožis, o gal kulinarija ir Beata – pagal tai parinksite ir dovaną.

Nenuostabu, tokiame skaitmeniniame pasaulyje mes tampame kodų ir like‘ų įkaitais, o sprendimus priimame ir vykdome kibernetiniame pasaulyje. Bet geriau tokia maža „špargalkė“ dovanų pirkime, nei jokios, kai Kalėdų eglutė neša ant savęs didžiulę nereikalingų dovanų naštą.

Inga

Share Button
0   Komentarai

Rašyti komentarą