Kalėdinių dovanų pakavimas ir etiketės (atsispausdink)

Įdomu stebėti, kaip kiekvienais metais keičiasi šeimų šventiniai įpročiai. Kažkada eglutę puošdavome, šiukštu, ne anksčiau Kūčių vakarą, o dabar jas šeimoje dabiname daug anksčiau. Juk gera džiaugtis ir mėgautis šventės laukimu, pasiruošimu kur kas ilgiau nei trunka Kalėdinis laikotarpis nuo Kūčių vakaro iki Trijų karalių.

Kalėdinės dovanos pakavimas

Na, o mes artėjančių švenčių proga turime visiems jums KALĖDINĘ DOVANĖLĘ. Suprantame, kaip kartais būna sudėtinga išrinkti ir nupirkti savo artimiesiems dovanas (apie tai rašėme anksčiau), tačiau kartais dar sudėtingiau būna jas supakuoti. Bet, mūsų komandai, tai pats maloniausias rūpestėlis švenčių metu. Susibūri į krūvą, susineši ant stalų visas dovanas, visą sukauptą dekoro turtą ir imi sukti galvas, kaip kiekvienos dovanos išvaizda dar labiau nustebinti benefitorių. Stilingas ir estetiškas pakuotės vaizdas visada jaudina mūsų mintis, todėl atrasti laiko šiai užduočiai tiesiog privalu. Plius tai tkra meno terapija: ramina, atpalaiduoja, išjudina kažkur prisnūdusį kūrybingumą.

Dovanų pakavimo idėjos

Šiais metais mūsų Kalėdų akcentas – etiketės (tag’ai). Ant jų galima užrašyti tiek palinkėjimą, tiek vardą asmens, kurį sieki pradžiuginti. Na, o norėdama pradžiuginti ir jus Kalėdų proga, dalinamės savo etikečių eskizais, kuriuos galėsite patys atsispausdinti ir gražiai perrišti kaspinėliu ant dovanos.

Tiesa, jeigu trūksta idėjų dovanų pakavimui, neužmirškite apsilankyti Šventės idėjos Pinterest galerijoje, kur tikrai rasite daug įkvėpimo ne tik šiam grožiui, bet ir kalėdinėms vaišėms bei namų dekorui.

Linksmų artėjančių švenčių… linkime spėti pasimėgauti šiuo kalėdiniu jauduliuku.

Share Button
0   Komentarai

Rašyti komentarą