Kalėdos jau čia pat! Dovanų idėjos mamai, sesei, draugui, bendradarbiui ir kt.

Dovanų pakavimas ir dovanų idėjos jam, jai, kolegai, bendradarbiui, draugei

Kol sulaukiame galimybės pasimėgauti žiemos švenčių teikiamais džiaugsmais, reikia įveikti visą galybę rūpesčių. Vienas didžiausių – kalėdinės dovanos. Kaip išrinkti tokią, kuri būtų ne tik miela, stilinga ir padėta ant lentynos džiugintų akį, bet ir būtų praktiška, apgalvota, naudinga? Valandų valandas eikvojame vaikščiodami žmonių prigrūstuose prekybos centruose tikėdamiesi, kad tinkama dovana pati išdygs prieš akis, kol, galiausiai, pasiduodame ir nuperkame kažką, dėl ko imame abejoti dar prieš užverdami parduotuvės duris. Pažįstamas jausmas? Jei šioje situacijoje matote savo vargus, turime keletą idėjų, kurios, tikimės, Jums pasitarnaus.

Pirmas ir svarbiausiais patarimas renkant dovaną – skirkite laiko pagalvoti apie žmogų, kuriam ji skirta: ką jis mėgsta, kaip leidžia laisvalaikį, kokie daiktai stovi jo namuose ar, priešingai, ko trūksta. Galbūt pastebėsite draugę, kuri skundžiasi šaltais žiemos vakarais (jai nepakenktų jaukus dygsniuotas pledas!), akys užklius už įskilusių sesers arbatos puodelių (gal jai reikėtų naujo servizo?) arba atkreipsite dėmesį, kad kolega pietus į darbą atsineša nutrintame plastikiniame indelyje (priešpiečių krepšelis – tinkama dovana jam!).

Neturite laiko pasijusti tikrais kalėdinių dovanų detektyvais, nes prieššventiniai darbai jau įsuko į begalinių rūpesčių sūkurį? Neišeidami iš namų galite pasižvalgyti po internetines parduotuves.

Mielų ir stilingų skandinaviško interjero ir eksterjero detalių parduotuvė „Bijūnai prie namo“ palengvins dovanų rinkimo ir pirkimo naštą, jei tarp siūlomų dovanų kategorijų atpažinsite savo šeimos narį, giminaitį, draugę ar pažįstamą:

 

Mylintiems savo virtuvę

Kalėdinių dovanų idėjos - Mynte indai - Bijūnai prie namo

Virtuvė – labiausiai išblizgintas namų kampelis, kuriame jos šeimininkas praleidžia didžiąją laiko dalį? Prisidėkite prie jos puoselėjimo ir Jūs – švelnių atspalvių „Mynte“ indai papuoš kiekvieną virtuvę. „Mynte“ indai ne tik gražūs, pasižymi išskirtine kokybe, bet yra ir labai universalūs – juose galite šildyti maistą mikrobangų krosnelėje, kepti orkaitėje, laikyti šaldiklyje.

 Balta tortinė - dovana Dovanų idėjos mamai, tetai, draugei, sesei - tortinė ir lėkštutės tortui Dviaukštė raudona lėkštė sausainiams, pyrgaėliams, keksiukams

 

Mėgstantiems jaukumą

Kalėdinė dovana - antklodė, pagalvėlė

Retas knygų skaitytojas, vakaro filmų žiūrovas ar popiečio miego mėgėjas išsiverčia be mielos ir šiltos antklodės. Dygsniuota antklodė ir pagalvėlės – nepamainomi jaukaus žiemiško vakaro atributai.

 

Praktiškiems žmonėms

Praktiška dovana - praktiškiems žmonėms

Jų namuose nėra dulkes kaupiančių statulėlių, menkniekiams sudėti skirtų dėžučių? Visi daiktai turi ne tik savo vietą, bet ir aiškią paskirtį? Tai jie – praktiški žmonės. Indeliai skalbimo milteliams, duoninė ar virtuvės svarstyklės – praktiškos dovanos, kurios gali būti stilingos!

 

Turintiems išskirtinį skonį

Originali dovana UASHMAMA pirkinių maišai krepšiai

Artimųjų rate visada atsiranda tokių, kuriems renkant dovaną reikia ypatingai pasistengti. Jie mėgsta naujoves, originalumą, išskirtinumą, ekologiją. O ar savo namuose jie jau turi UASHMAMA® maišelių ir krepšelių?

UASHMAMA® – projektas, sujungiantis inovacijas su senosiomis tradicinėmis Toskanos technologijomis. Šio projekto pagrindinis veikėjas – popierius, gaminamas iš kultyvuoto celiuliozės pluošto (NE iš nukirstų medžių) naudojant tradicinius amatininkų metodus.

Iš pradžių sukurtas kaip kuklus duonos krepšelis, UASHMAMA® dabar įgavo daugybę formų, dydžių, spalvų ir panaudojimo būdų.

UASHMAMA® – popierius, kuris atrodo lyg oda, o skalbiamas kaip medžiaga!

 

Mielos smulkmenos

Metalinės lentelės su užrašais, sentencijomis, žodžiais

Reikia nedidelės dovanėlės bendradarbiui? Mielos smulkmenos kaimynei? Ar tiesiog norisi ką nors pridėti prie jau turimos dovanos? Pagalvokite apie mielą indelį su saldainiais arba metalinę lentelę su įkvepiančia, šmaikščia ar juokinga mintimi.

Vis dar yra artimųjų, kurių negalite priskirti nei vienai iš šių kategorijų ir neturite idėjų dovanoms? Pasisemkite daugiau įkvėpimo apsilankę internetinėje „Bijūnai prie namo“ parduotuvėje arba užsukę į parduotuvę Kaune ar biurą-parduotuvę Vilniuje!

Share Button
0   Komentarai

Rašyti komentarą