Mergvakario dovana – asmeninė receptų knyga

Atspėkite, kokia yra populiariausia dovana moterims šiais laikais? Nebe papuošalai ir net nebe gėlės. Tai kulinarinės knygos. Jų yra tokia gausybė knygynų lentynose, kad nesunku pasimesti. Šiais laikais maisto kultūra įgavo naują atspalvį, o maisto mada keičiasi ir atsinaujina ne lėčiau nei garsių dizainerių kolekcijos. Kiekviena save gerbianti šeimininkė pažįsta Oliverį ir Beatą Nicholson, o save gerbianti dama vakarus leidžia gurmaniškose degustacijose. Tačiau, ar kiekviena receptų ir delikatesų mėgėja galėtų pasigirti turinti savo asmeninę, specialiai jai sukurtą ir su visa meile padovanota kulinarine knyga?…Štai tokią puikią dovaną padarė Ievai jos ištikimos draugės mergvakario proga.

Dovana nuotakai mergvakario proga Dovana nuotakai mergvakario proga - receptų knyga Rankų darbo receptų knyga mergvakariui Dovana nuotakai Dovana jaunajai Idėjos mergvakariui Ką dovanoti jaunajai per mergvakarį?Ši knyga yra 100% rankų darbo nuo viršelio iki kiekvieno lapelio atskirai. Knygoje yra 7 skyriai: “Kai norisi kažko užkąsti“, „Prireiks šaukšto“, „O dabar metas valgyti“, „Saldu, saldu, saldu…“,“Geros moterys gerus gėrimus geria“, „Giliems žiemos vakarams“, „Aš moteris – aš vakarieniauju tik restoranuose“.

Kiekvienas naujas skyrelis prasideda dviejų mergvakario dalyvių nuotraukomis ir mėgstamiausiais jų receptais. Merginos buvo labai dosnios ir draugiškai atskleidė pikantiškiausias savo virtuvės paslaptis nuo prabangaus ir rafinuoto grietinėlės likerio iki aštrius pojūčius garantuojančio gardaus čili troškinio.

Kiekvienam skyrelio lapui buvo sukurtas unikalus dizainas, naudojant skrebinimo technologiją. Kiekviena detalė buvo kruopščiai apgalvota ir išpildyta. Kai kuriuose skyreliuose be receptų dar galima rasti smagių komentarų, nuoširdžių palinkėjimų.

Su tokia knyga nuotaka Ieva tikrai neprapuls žengdama į savo naująjį šeiminį gyvenimą, nes joje išties gausu patarimų, kaip pamaitinti ir palepinti savo antrąją pusę. Yra palikta nemažai tuščių lapų ir pačiai Ievutei pasireikšti: ji galės kaupti visus savo šeimai labiausiai patikusius receptus tiesiog juos įrašydama arba klijuodama iškarpas. Manau, ir draugės bus ne kartą pakviestos pasivaišinti Ievos kulinariniais stebuklais. Argi būtų galima sugalvoti geresnę dovaną mergvakario proga!

Elena

Receptų knygos autorius: Artišokas

Share Button
0   Komentarai

Rašyti komentarą