Moters diena arba kaip tapti elegantiškai

Elegancija

Kai lengvai grakščiu žingsniu pro šalį nužingsniuoja elegancija dvelkianti moteris, tikriausiai visi nejučia ir jučia palydime ją žvilgsniu. Vyrai atsisuka žvilgterti dar kartą, moterys susimąsto apie savo eiseną, o vyrai, eidami šalia savo moters, išmoksta į ją žiūrėti nesukdami galvos.

Iš kur toji elegancija? Ar ji įgimta? O gal išmokstama?

Artėjančios Moters dienos proga šį klausimą užduodame Moters mokyklos vienai įkūrėjų – Laurai Sriubiškienei. „Nėra nieko neįmanomo! Jūs galite būti elegantiška, grakšti bei plastiška net jei ir negimėte tokia. Ir tam nereikia piniginę ištuštinančios suknelės – galima išmokti valdyti savo kūną, ir Jūs visada būsite stulbinamai patraukli bei pasitikinti savimi“.

Kaip tik to ir moko Moters mokykla. Merginos, dalyvavusios užsiėmime „Menas būti elegantiška”, kur buvo gilinamasi į rankų, kojų judesius, lavinamos švelnios manieros, veido mimika, dalinasi savo įspūdžiais:

“Dėkinga už puikų vakarą! Džiaugiuosi galėjusi pamatyti puikų elegancijos pavyzdį, ir manau, kad jau nuo šiandien aš būsiu šiek tiek kitokia. Per susitikimą išgirstos pamokos ir patarimai jau dabar įgyvendinami praktikoje – automobilio sėdynė sureguliuota, kad nugara būtų tiesi, ir prie kompiuterio sėdžiu išsitiesus” (Rita, 37 m.)

“Ačiū, buvo nuostabi pamoka! Norėtųsi daugiau tokių pamokų, mankštų kurios padėtų lavinti savo kūną ir laikyseną, dalinti moteriškas linijas. Matau, kad daug reikia dirbti su savimi. Džiaugiuosi, kad pavyko ištrūkti ir skirti laiko sau tokioje man neeilinėje vietoje. Gražu, ramu, nuostabu, miela, malonu. Supratau, kad elegancijos praktikavimas man gali padėti nustoti lėkti. Mano populiariausias žodis „greičiau”, noriu jį išstumti iš savo kasdienybės” (Marija)

“Elegancijos vakaras – moteriška, subtilu, gracinga. Sužinojau, kaip būti elegantiška net kalbant telefonu ar skubant gatve. Tiesiog nuostabu! Ačiū Moters Mokyklai” (Milda)

“Buvo labai smagu prisiminti, jog moteris savo kasdienybėje būna ne tik mama, žmona, bet ir tiesiog MOTERIS. Ji gali vaikščioti ištiesusi nugarą, auštai pakėlusi galvą, elegantiškai prisėsti ir su malonumu išgerti kavos puodelį su geriausia savo drauge” (Lina, 33 m.)

Moters diena Elegancijos mokykla

 

 

 

Tad lieka tik pasidžiaugti, kad turime galimybę sustoti ir kartu su kitomis merginomis jaukioje draugijoje pasinerti į moteriškumo pamokas, neleidžiant nuolatiniam laiko trūkumui ir skubėjimui jį suvalgyti.

Elegantiška moteris

Moters dienos proga mes sveikiname Jus visas, mūsų skaitytojas, ir linkime kuo lėtesnės laiko tėkmės, kad jos sukūryje nepaskęstų Jūsų svajonės, tikėjimas ir meilė sau. O mes, savo ruožtu, žadame ir toliau Jus džiuginti gražiausiomis akimirkomis iš švenčių, kurių idėjos leistų ir Jums susikurti tikrą savo šventės oazę su sustojusiu laiku…

Beje, Moters mokykla norėtų padovanoti vienai iš Jūsų balandžio 17 d. 2 val. trukmės pamokėlę „Menas būti elegantiška”. Parašykite komentaruose, kodėl būtent JUMS labai reikia šių praktinių užsiėmimų, ir kovo 8-ąją paskelbsime, kam ši dovana bus skiriama.

Elegancijos mokymai

Share Button
6   Komentarai

 1. Norėčiau laimėti šiuos mokymus, nes įgaučiau pasitikėjimo savimi, kadangi būtent jo šiuo metu labiausiai trūksta. Būtų nuostabu sužinoti kaip galima vienu žingsniu, vienu judėsiu pakeisti savo įvaizdį ir išlikti elegantiška bei moteriška visuose gyvenimo situacijose.

  Atsakyti
 2. Labai norėčiau laimėti kvieimą į pamoką, nes kasdieniniuose darbuose ir laikui tiesiog skriejant nebelieka laiko sau, ar galvoti apie manieras ir pan., todėl net paprastos smulkmenos ar kitų moteriškų „dalykėlių” įvaldymas pagelbėtų kiekvieną dieną jaustis gerai, elegantiškai, pasitinkiančiai savimi ir laimingai. O kai yra didesnis pasitikėjimas savimi, ir nuotaika geresnė ir šypsena veide dažniau aplanko 🙂

  Atsakyti
 3. …aš esu moteris, gal ne tobula, gal savita, bet moteris ir aš vis dar kelyje link to tikrojo moteriškumo….norėčiau tuo keliu eiti lengvai ir grakščiai…

  Atsakyti
 4. Šventės idėja · Edit

  Tai su Kovo 8-ąją, visos M! Tikimės, jog ši diena sužadino Moteriškumą jumyse, buvote apsuptos gėlių žiedų, meilės ir dėmesio iš visų pusių! Net saulutė kėlė nuotaiką už lango ir žadino šiltus jausmus. O Elegancijos pamokėlę mes norime padovanoti Jolantai, kurios pagalbos šauksmas iš tiesų nuskambėjo rimtai, nes tikra tiesa, jog Motinystė suryja didelę dalį Elegancijos, Pasitempimo ir Grakštumo. Miela, Jolanta, susisiekite su Moters mokykla, ir būsite užregistruota į balandžio 17 d. mokymus.

  Atsakyti

Rašyti komentarą