Ruošiamės vyrų dienai

Medinė varlytė - ūsai

Anot radijo stoties M-1, gegužės 24-oji – nacionalinė vyrų diena. Taigi, damos, laukia rimti darbai. Juk vyrai neužmiršta džiuginti mus gėlėmis ar šokoladu. Be to, žinia, po truputį žengiame į moterų ekonomikos amžių, kai moterys atsikrato silpnosios lyties įvaizdžio tiek politiniame, tiek ekonominiame ar socialiniame gyvenime, todėl atiduoti skolas už visas kovo 8-ąsias turime pradėti jau dabar.

Mūsų komanda paruošė keletą dovanų vyrams idėjų:

1. Adrenalinas

Jeigu vyrų dieną švenčiate dideliame kolektyve, susikurkite pramogą visiems drauge. Suorganizuokite tokį siurprizą, kurio vyrai jokiais būdais nesitikėtų. Pavyzdžiui, nuvažiuokite visi drauge palenktyniauti kartingais. Arba suorganizuokite neužmirštamą pasišaudimą lazerių arenoje! O jeigu nusivesite vyrus į kompiuterinių žaidimų salę, kur galėtumėte visi drauge pažaisti per tinklą – tikriausiai ši diena taps neužmirštama!
Be abejo, šis variantas tinkamas, norint paminėti Vyrų dieną ir dviese.

2. Apranga

Žinoma, kalbame ne apie vyrų aprangą. Vyrai myli akimis, ir nieko nepadarysi. Tad galime sakyti, kad Vyrų diena skirta moterų išradingumui ir kūrybingumui.

3. Maistas

Į vyrų širdis – per skrandį? Tuomet puikiai pasiteisins dovana su jo mėgstamiausio patiekalo vakariene. Arba sukurkite savo dydžiu stebinančią dovaną: didžiulėje dėžėje išrikiuotus vytintus mėsos gaminius arba tiesiog pepsi skardines, o gal alaus… Neapsiribokite mūsų išvardintais produktais – jūs tikrai geriau žinote, kas jūsų vyrams galėtų patikti.

4. Bilietas

Raskite pramogą, kurioms vyrai nėra abejingi: krepšinis, kinas, orientacinis žygis, pokerio turnyras ir pan.

5. Ūsai

Tai tikriausiai pats vyriškiausias atributas. Tad bet kuri dovana su ūsų simboliu bus priimta kaip speciali Vyrų dienos dovana.

Puodelis su skylute nuo ūsų sušlapimo Ūsai - raktų kabykla Šukos barzdai Drabužių pakaba - ūsai

Foto: Pinterest

Share Button
2   Komentarai

Rašyti komentarą