Piratai

Unknown-7Mano pačios daryti pakvietimai (berniukams – žydri, mergaitėms – rausvi), papuošimai  šiaudeliams, medaliai už dalyvavimą gimtadienyje, vėliavėlės, smeigtukai sumuštiniams, vaisiams. Taip pat pasiuvau visiems dalyviams linines palaidines, piratų kepures (vaikai patys rinkosi spalvas, atrodė ryškiai).

Pasiuvau ir piratų vėliavą, ant kurios vėliau su dažais nupiešiau kaukolę.

 

Gimtadienis susidarė iš 2 dalių:

Pirmoji dalis – Domšaičio galerijoje (Klaipėdoje). Vaikai gavo rūbelius, ir puolė darytis kardus. Su galerijos gimtadienio vedėjos pagalba pasigaminę kardus, puolėme statyti laivą iš savų atsivežtų dėžių, kurių buvome prisirinkę parduotuvėse. Tada plaukėme į negyvenamą salą ieškoti lobio. Nuplaukę ėjome pasižiūrėt indėnų laivų (galerijoje).  Vaikams labai patiko. Paskui grįžome į šventimo vietą ir plaukėme toliau. Beplaukiant „netyčia” tinkluose užkibo lobis – tokia skrynelė, pilna saldainių ir medalių, taip pat žemėlapis, kuriame buvo pažymėta, kur eiti švęsti antrąją gimtadienio dalį. Taigi galerijoje skambėjo dainos, vyko žaidimai, estrada (tuo pasirūpino gimtadienio vedėja), vaišės, dovanų apžiūra ir daug siutimo vaikams.

Antroji dalis – pagal pažymėtą žemėlapį, kurį man padarė viena pažįstama (ištraukė iš neto foto žemėlapį, ant kurio buvo raudonai pažymėtas kelias iki kitos šventimo vietos), visi pėsčiomis ėjome pagal jubiliato ir kitų vaikų komandas. Nesitikėjau, kad bus taip smagu, kad berniukai tiesiog užhipnotizuoti šitos atrakcijos prie kiekvienos sankryžos daug diskutavo, kur sukti toliau. Taigi, atkeliavome iki Submarino picerijos, o ten – dainos, šokiai, estrada, nes buvo herojė nykštukė – nuostabi mergina – tokią galybę vaikų sutramdė ir tiek daug užsiėmimo jiems turėjo. O tuo metu tėveliai atsipūtę šnekučiavosi. Kai atėjo metas skirstytis, visi vaikai verkė, nes taip smagu buvo, kad net nesitikėjau, kad taip fainai pavyks.

Gimtadienis truko nuo 13 iki 19 val., buvo labai nuostabu, ir, svarbiausiai, nelabai brangu.

Naktibalda

Share Button
0   Komentarai

Rašyti komentarą