Saldi dovana, tiksianti bet kuriam smaguriui Bosui

Spalio 16-oji. Boso diena. Ryte vos iš lovos išlipęs Bosas staiga sunerimsta – šiandien diena, kai kolektyvas išreikš visą savo Meilę arba…

Jis apsirengia, sėdasi į automobilį, o širdis vis labiau ima daužytis artėjant su kiekvienu kilometru ofiso link. „Kas manęs laukia šiemet? Geltonais lapukais nutapetuotas visas ofisas, popieriaus lapais su šmaikščiais ir ironiškais užrašais nusagstytos sienos ar klevo lapų krūva, nugulusi ant grindų?”.

Bosas atidaro duris. Žiūri, makulatūros nėra. Bet vis tiek labai įtartina ir neramu. Prieina prie savo darbo stalo. Ir netikėtai ant jo išvysta Ją: purią, didžiulę, kvepiančią rojumi, žavingai apsirėdžiusią spalvotu rūbeliu, šiltut šiltutėlę bei saldžiai koketuojančią Spurgą! Ir Bosas ištirpsta: „Kolektyvas mane myli”.

ŠVENTĖS IDĖJA PATARIA: siurprizą sustiprinkite Bosui su ne viena spurga. Vieną padėkite jo darbo vietoje, kitą – prie kavinuko, trečią – prie spausdinimo aparato, ketvirtą – pasitarimų kambaryje, penktą – ant lentynos, šeštą – ant jo automobilio važiuojant jau namo… Tik neužmirškite pasirūpinti dėžute, kurios gali prireikti ir didžiausiam smaguriui – kas žino, penkias spurgas įveikti gal ir ne kiekvienas sugeba?

DĖMESIO! Šventinių spurgų užsakymus priima Spurgų parduotuvė el. paštu lina@spurguparduotuve.lt iki spalio 15 d. Minimalus užsakymų kiekis – 10 vnt.

Dovana bosui - šventinės spurgos su užrašu

 

Share Button
0   Komentarai

Rašyti komentarą