Spalvingos ir gaivios Velykos pagal Artišoką

Pas mus svečiuojasi ArtiŠokas – švenčių dekoravimo ir organizavimo komanda, kuri neabejinga ne tik gimtadieniams, krikštynoms, vestuvėms, bet ir visoms metų šventėms. Šį kartą svečiuojasi Šventės idėjoje su gaiviomis Velykų spalvomis….  ir tikrais netikėtumais ant stalo  ♥

Saldaus stalo dekoras - keksiukai

Ar galite patikėti, kad pavasaris jau čia? Šiais metais gamta atsibudo labai anksti. Pavasaris jau kovo mėnesį džiugino mus gausiais saulės spinduliais, sproginėjančiais medžių lapeliais ir sugrįžtančių paukščių giesmėmis. Miškai užsiklojo mėlynu žibučių kilimu, o šakos pasidengė švelniais kačiukų pumpurėliais. Panašu, kad šiemet bus tikros, gaivios, žalios, Velykos.

Mūsų mylimiausi šventės akcentai:

Dominuojančios spalvos – žalia, geltona, rožinė.
Pavasariniai keksiukai indeliuose su nuotaikingais velykiniais smeigtukais.
Sausainiai – zuikučių snukučiai, puikiai tinkantys ir smagiai velykinei fotosesijai.
Baltos kokosinės „zuikučių uodegytės“.
Pavasarinės gėlės vazoje ir lekštėse.
Pavasario gaiva nėriniuotomis servetėlėmis puoštuose buteliukuose.
Velykinės dovanėlės kiaušinių dežutėse su vardo kortelėmis – viščiukais.
Maži gyvi viščiukai kaip pagrindinis šventės akcentas.
„Kiaušinių medžioklė“.
 
Saldaus stalo dekoras - keksiukai Velykų stalo dekoras Velykų stalo dekoras Saldaus stalo dekoras Saldaus stalo dekoras Velykų idėjos - zuikio snukutis - sausainis Velykų stalo dekoras Velykų stalo dekoras Velykų stalo dekoras Velykinės dovanos Kiaušinių medžioklė
 
Šiemet mūsų Velykos kvepia pavasariu ir skleidžia nuoširdumą bei šilumą. Dekoracijose netrūksta geltonos, kaip saulės šviesa, spalvos, žalios bundančios gamtos gaivos, švelniai rožinių akcentų, kaip ką tik išsiskleidę pirmieji pavasario žiedai. Dominuoja languoti ir taškuoti raštai, sodrios spalvos ir subtilus blizgesys.Atsisakę tradicinio saldaus stalo, desertus išdėliojome ant medinių lauko supynių. Išsirinkę kelis velykinius elementus (zuikučiai, viščiukai ir margučiai), juos panaudojome kurdami savo šventines dekoracijas ir desertus.Gardžius kvepiančius morkų keksiukus papuošėme ryškiais nuotaikingais velykiniais smeigtukais.Iš balto pinto krepšelio padarėme stovą sausainiams ant pagaliuko – zuikučių snukučiams, kurie puikiai pravertė ir smagiai vaikų fotosesijai.  Gėrimus supilstėme į dailiomis nėriniuotomis servetėlėmis papuoštus buteliukus.

Šventinis stalas pražydo nuostabiomis pavasario gėlėmis. Lekštės išsirikiavo ant ryškių languotų padėkliukų, medžiaginės servetėlės netradiciškai sulipo  į stiklines ir pasipuošė gyvų narcizų galvutėmis.  Vazos, žvakės ir žvakidės – viskas alsavo pavasario gaiva.

Pagrindinis ir smagiausias šventės akcentas – tikri maži viščiukai. Jų cipsėjimų prisipildė visas kiemas. Viščiukai atnešė begalę džiaugsmo vaikams ir praturtino šventę nuoširdžiu juoku ir teigiamomis emocijomis.

Vietoje tradicinių Velykinio zuikučio krepšelių dovanėlėms panaudojome kiaušinių dežutes. Jas padailinome spalvingu raštuotu popieriumi, apvyniojome ryškiais geltonais siūlais ir uždėjome mūsų  pagamintas vardų korteles su linksmais viščiukais ir šmaikščiu palinkėjimu viduje.

Šventę vainikavo smagus iš Amerikos atkeliavęs Velykų žaidimas – kiaušinių medžioklė. Kieme iš anksto paslėpėme įvairiaspalvius plastikinius kiaušinius su saldžiomis staigmenomis viduje. Mažyliai lakstė po visą kiemą ir ieškojo kiaušinių pačiose netikėčiausiose vietose. Aistringai įsijautę į žaidimą, vaikai šokinėjo iš laimės, suradę kiekvieną kiaušinį ir staigiai ištuštindami jų turinį. Tai buvo tikroji smaližių puota. „Šiandien yra labai gera diena“, – pasakė viena mažoji šventės dalyvė, o tai mums didžiausias įvertinimas.

Kūrybinė grupė:

Šventės organizavimas ir dekoravimas: ArtiŠokas
Fotografė: Deimante Photography
Desertai:  ArtiŠokas
Floristika: Artišokas

Share Button
0   Komentarai

Rašyti komentarą