Stilinga ir elegantiška dovana, kurią įvertintų kiekviena dama

Štai, eina ji gatve tarsi podiumu, žiūrint iš šalies – išdidi ir savimi patenkinta, tačiau vogčia žvalgosi į šalis, ar kas nors ją stebi. Su baimės, lūkesčių ir pasididžiavimo išraiška vienu metu. Lūpos truputį papūstos, akys pridengtos tamsiais akiniais, plaukai atmesti per vieną petį. Viena ranka ji laiko telefoną, kita prilaiko ant peties įsitaisiusią, iš tolo matomą, išskirtinę rankinę. Skaisčios, pastelinės spalvos ir taisyklingos formos tiesiog negali nepatraukti aplinkinių dėmesio…

Betgi ar verta kalbėti abstrakčiai – prieš Jūsų akis – KIS KIS.

Mamos diena, dovanų idėjos

Tai prekės ženklas, skirtas jaunatviškoms, savitą požiūrį ir stilių turinčioms arba jį kuriančioms moterims. Ir visiškai nesvarbu, ar tai elegantiška dama ar valiūkiška moteris, modernūs, žaismingi ir kartu lengvai derinami KIS KIS aksesuarai atskleis kiekvienos moteris tikrąjį AŠ. Vien šių aksesuarų pagalba galima atrasti individualų, stereotipams nepavaldų stilių ir pagražinti tiek kasdieninę, tiek šventinę aprangą.

KIS KIS kuria tik iš kokybiškos dirbtinės odos. O kaip žinia, gera rankinė visada padeda sudaryti tvarkingos, savimi pasitikinčios ir vertinančios kokybę moters įvaizdį.

Dovana sesei, mamai, tetai, draugei

Rodos, tik prieš metus rinkoje atsiradę aksesuarai sparčiai užkariauja visų širdis! KIS KIS tikslas – kurti tokius aksesuarus, kurie taptų savo šeimininkių sėkmės saugotojais, suteiktų daugiau pasitikėjimo savimi ir būtų jų talismanais. Juk nebūtinai tai turi būti amuletas ar akmenėlis – tam puikiausiai gali pasitarnauti ir rankinė, kuprinė ar delninė, kuri dažnai yra neatsiejama kiekvienos moters gyvenimo dalis!

Štai, pavyzdžiui, vienas tokių kūrinių – aukštos kokybės dirbtinės odos kuprinė, užsegama užtrauktuku, kuris pridengiamas dangteliu. Kuprinė papuošta runos simboliu Ignuz, reiškiančiu „Ten kur valia, ten ir galimybės“ (angl. Where there is a will, there is a way). Jos priekyje puikuojasi funkcionali didelė kišenė, užsegama rombo formos spaude. Kuprinės pamušalas iš tvirto austinio audinio, kas garantuoja, kad joks lūpdažis netikėtai nepranyks atsiradus kokiai paslaptingai skylutei. Na, o viduje – vienas didelis skyrius, didelė pakietina kišenė ir maža užtraukiama kišenėlė, kur galima susidėti smulkius daiktus.

Dizainerės kurtos stilingos kuprinės Stilinga mėlyna kuprinė, kurta dizainerio Dovana sesei, mamai, tetai, draugei - stilinga kuprine Stilingos kuprinės - dovanų idėjos Stilingos kuprinės - dovanų idėjos KIS KIS rankinės ir kuprinės -dovanų idėjos

Čia tik vieno kūrinio pavyzdys, o jų KIS KIS asortimente rasite labai įvairių – tai rankinės, delninės, kuprinės… Mažos, didelės, vienspalvės ir spalvotos, ryškios, o gal – pastelinės? Viskas pagal Jūsų norus!

KIS KIS rankinės-dovanų idėjos merginai, draugei, mamai Dovana sesei, mamai, tetai, draugei Dovana sesei, mamai, tetai, draugei Stilingas mažas juodas rankinukas Vakarinė rankinė , kurta dizainerio Šviesiai mėlyna, žydra stilinga rankinė Maža rankinė vakarui

Pagrindinė KIS KIS idėja yra kurti paprastų formų daiktus ir suteikti jiems netikėtumo. Iki smulkmenų apgalvota kiekviena detalė, ilgai ir skrupulingai tobulinti modeliai ir viskas tam, kad aksesuarai taptų kuo patogesni nešiojant juos kiekvieną dieną.

Norint pradžiuginti draugę, sesę ar mamą (juk artėja Mamos diena!), visuomet pasiteisins tas sprendimas, kuris turės savo žinomą prekės ženklą, vardą, stilių ir kokybę. Juk stilingas ir daug gerbėjų jau turintis brandas kuria dar didesnę euforiją!

Na, o jei ieškote dovanos, tačiau nesate tikri, kas gali patikti  – čia irgi yra išeitis! KIS KIS turi paruošę savo dovanų kuponą, kurį galima įsigyti už pasirinktą sumą – nuo 20 iki 100 eurų. Dovanų kuponas išsiunčiamas Lietuvos paštu arba el. paštu per 24 val. po apmokėjimo.

Beje, artėjant Motinos dienai, tai gali būti puikus variantas stilingai dovanai, kuri tikrai liks įvertinta!

Dizainerės rankinės, vakarinė, balta

Daugiau apie KIS KIS galite rasti čia:

KIS KIS

WEB   Facebook   Instagram   Pinterest

Nuotraukos:
Modelis: Greta Gretta
Nuotraukos: Fotografas Mantas Kutkaitis
Makiažas: EmiMakeup.lt

Share Button
0   Komentarai

Rašyti komentarą