Stilinga ir praktiška verslo dovanos idėja

Kalėdinės verslo dovanos

Ieškantiems prasmingų ir stebinančių verslo dovanų, kartais į viską reikia pažiūrėti kiek paprasčiau. Jeigu sudėtinga rasti dovanos sprendimą žmogui, verslo partneriui, pasikliaukite laiko patikrintomis, visuomet naudingomis ir reikšmingomis dovanomis – pavyzdžiui, medumi. 

Džiugu, kad „Medaus gurmanas“ pasirūpino originaliu šios dovanos pateikimu – jis sukūrė ypač stilingus, minimalistine prabanga pasižyminčius gurmaniško medaus rinkinius. Solidi pakuotė su auksu tviskančiu užrašu bei palinkėjimu viduje neša žinią – jog tai ne šiaip medus. Tai dar neragautų skonių ispaniškas medus, galintis nustebinti net išrankiausią gomurį.

Verslo dovanos - medus

„SALDŽIOS PERGALĖS SKONIO“ medaus rinkinys verslo dovanoms (3 indeliai). Pravėręs pakuotę ras elegantišką palinkėjimą su jūsų parašu: „Nauji metai – naujos viršukalnės. Drąsiai ženkite nepramintais keliais! Tegu kelionė aukštyn būna prasminga, padeda augti, plečia horizontus, o kiekviena įveikta viršukalnė padovanoja saldų it medus pergalės skonį ir įkvepia naujiems siekiams. Tik aukštyn!”

Pergalių siekti padės rinktinės kolekcijos medus:
 „Kalnų medus“ Tamsus, ryškaus aromato. Suteikia jėgų siekiantiems aukštų tikslų. Skirtas visam organizmui stiprinti, imunitetui palaikyti, virškinimui gerinti. 250g. stiklinis indelis.
„Rozmarinų žiedų“ Itin subtilaus gėlių ir vaisių aromato. Vartojamas gydant kvėpavimo takų infekcijas, skrandžio  negalavimus, tad puikiai tinka noritiems kvėpuoti pilna krūtine ir mėgautis kiekvienu gyvenimo kąsniu. 250g. stiklinis indelis.
„Lauko gėlių“ Švelnaus  skonio medus tobulam vakaro ritualui. Nuostabiai atpalaiduoja, mažina fizinį ir emocinį nuovargį, peršalimo simptomus. 250g. stiklinis indelis.

Minimalus užsakomas kiekis su įmonės logotipu: 50 vnt.
Kaina: 15 EUR/vnt.

Verslo dovanos - medus

„JĖGŲ SUTEIKIANČIO SKONIO“ medaus rinkinys verslo dovanoms (2 indeliai). Palinkėjimas dėželėje skamba taip: „Verslo sėkmė – stipri ir vieninga komanda. Tik veikiant darniai ir išvien tikslų koriai beregint užsipildo saldžiu pasiekimų medumi. Tad stiprinkite vieni kitus ir tapkite nenugalima jėga!”

Kasdien jėgų suteiks rinktinės kolekcijos medus:
„Su ženšeniu“ Tikras energijos ir sveikatos užtaisas. Idealus siekiantiems išlaikyti aštrų protą ir žvalumą  įtemptose situacijose. Padeda susikaupti, mažina stresą, gerina emocinę būklę. 250g. stiklinis indelis.
„Miško žiedų“ Tamsus, ryškaus aromato. Geriausias pasirinkimas, kai prireikia geležinės kantrybės ir plieninių nervų. Padeda subalansuoti organizmą, atgauti jėgas, naudingas gydant mažakraujystę.250g. stiklinis indelis.

Minimalus užsakomas kiekis su įmonės Logotipu: 50 vnt.
Kaina: 11 EUR/vnt.

Kalėdinė verslo dovana

„ĮKVEPIANČIO SKONIO“ medaus rinkinys verslo dovanoms (1 indelis) ir palinkėjimas:Liaukitės ieškoti įkvėpimo – būkite juo patys! Tegu kasdienės smulkmenos tampa didelių  darbų mūzomis, o galvoje idėjų būna gausu kaip bičių avilyje. Kurkite ir dalinkitės, nes pasauliui  reikia būtent to, ką geriausiai darote tik jūs!”

Kasdien jus įkvėps ir stiprins rinktinės kolekcijos medus:
„Apelsinų žiedų“ Ypač lengvas ir švelnus. Gausus antioksidantų ir mineralų, tad stiprina kūną, o svajingas aromatas nukelia į šiltus kraštus, atpalaiduoja ir išlaisvina fantaziją.
ARBA
„Su bičių pieneliu“ Prabangus duetas sveikatai stiprinti. Tobulas, kai labai reikia įkrauti kūną ir protą papildoma energija. Padeda esant emociniam išsekimui, tinka nervų sistemai atsistatyti, gerina darbingumą.

Minimalus užsakomas kiekis su įmonės Logotipu: 50 vnt.
Kaina: 7 EUR/vnt.

Jei turite daugiau idėjų ir norite keisti pakuotę, tekstą ar palinkėjimą, viskas įmanoma!
Susiekite ir pasitarkite: Sandra, +37064514306, sandra@medausgurmanas.lt, daugiau informacijos www.medausgurmanas.lt

Verslo dovanos - medus

Verslo dovanos - medus

Share Button
0   Komentarai

Rašyti komentarą