Tėjos krikštynos meškučių tema

Mažosios Tėjos krikštynos, apsuptos minkštų ir mielų meškiukų, kelia nuoširdų susižavėjimą, o švelnios pastelinės spalvos nuteikia labai romantiškai ir svajingai. Kaip mama Raimonda viską planavo ir kur viską užsakinėjo, kviečiame Jus į prisiminimų skaitinius.

Kūrybinė komanda:

Foto: Maži stebuklai
Kvietimai: Pastelija
Krikšto suknelė: Inži
Šventės vietos dekoras: Stilingos šventinės dekoracijos
Albumas: Klimdeka

„Labai smagu prisiminti Tėjos krikštynų šventę, kuri mūsų šeimynai dar ilgai išliks atmintyje, o su dukryte galėsime šią šventę prisiminti žiūrint nuotraukas…

Krikštynų idėjos

Mūsų šventės tema buvo „Meškučiai”, nes Tėja turi labai daug dovanotų meškučių bei nuotrauką. kurioje pozuoja tarp jų. Todėl Pastelijos kurtuose pakvietimuose ir panaudojome šią nuotrauką.

Krikštynų kvietimai

Tėjytės suknelę siuvomės pas dizainerę Ingridą Žitkuvienę „Inži”. Suknele likome labai patenkinti. Dukrytė buvo tikra princesė.

Krikšto rūbeliai - suknelėKrikšto rūbeliai - suknelė Krikšto rūbeliai - suknelė

Šventės spalva buvo balta ir visi jos atspalviai su rožiniais akcentais. Norėjosi, kad viskas būtų balta, šviesu, o tai suteikia tyrumo ir lengvumo pojūtį. Juk tai krikštynos.

Dekoracijose atsispindėjo Meškučių tema.

Labai norėjau atskiro saldaus stalo su visomis desertų grožybėmis ir labai džiaugiuosi, kad pavyko jį įgyvendinti. Dalis saldumynų buvo atgabenta net iš Vilniaus, iš „Tie kepėjai”.

Krikštynų dekoras Krikštynų dekoras

Kiekvienam svečiui dovanojome po angelišką meškutį bei dovanėlių žirniukų ir vardinius Tėjos šokoladukus. Norėjome, kad liktų prisiminimas apie Tėjytę ir jos šventę.

Dovanėlės svečiams per krikštynas Dovanėlės svečiams per krikštynas

Tėjytė krikšo tėveliams dovanojo šiuos putlius angeliukus.

Dovanėlės krikšto tėveliams

Seneliams Tėjytė dovanojo Klimdekos kurtą albumėlį apie save, kad dar ilgai prisimintų jos pirmuosius gyvenimo metukus ir krikštynų akimirkas.

Krikšto albumas Krikštynų albumas vietoj krikštynų laikraštuko Krikštynų albumas vietoj krikštynų laikraštuko Krikštynų albumas vietoj krikštynų laikraštuko

Šventė praėjo šauniai su artimiausiais šeimos nariais ir mūsų draugais.

Pasidarėme kampelį fotosesijai su burbulais. Tačiau dukrytei labiau rūpėjo šalia esantis fontanas

Krikštynų fotosesija

Viduje taip pat pasidarėme kampelį fotosesijai su svečiais.

Foto kampelis krikštynose

Krikštynų dekoras - foto kampas

Share Button
0   Komentarai

Rašyti komentarą