Baltas snaigių ir balerinų gimtadienis (1 metai)

Mažylės pirmąjį gimtadienį nusprendėm daryti „baltą“ – taip norėjosi šviesios spalvos, lengvumo. Tada atsirado snaigių, baltų balerinų idėja, ir kitoks baltas dekoras iš tortui padėti skirtų servetėlių… Na, ir gimimo laikas toks – gruodžio pabaiga, visur balta ir šalta. Kambarį papuošėm iš kartono išpjautomis balerinomis su baltais sijonėliais iš servetėlių, snaigėmis, baltomis širdelėmis.

Mergaitei pagaminau balto tiulio sijonėlį (ant gumos rišau ilgas tiulio juostas), ant balto bodžiuko prisiuvau vienetuką, ant jo dar prisiuvau kaspiniuką su gumele, batukai – čiažkės su prisiūta gumele, plaukuose – segtukas su snaige. Tiesa, dar buvo idėja ant bodžiuko iš dirbtinio veltinio prisiūti žodį „1-intelė“ (vienintelė)  arba „1-etinė“  (vienetinė) ar kažką panašaus, bet tai ir liko tik idėja, ir galbūt kas perskaitęs ja pasinaudos.

Maistas irgi buvo daugiau mažiau baltas – saldus stalas ypač – tortas su snaigytėmis, zefyrai, balti žirniukai, cukraus vatos kamuoliukai, mašmelousai (marshmallow), keksiukai baltuose popieriniuose sijonėliuose, -vyresnėlių buvo greitai graibstoma.  Rimtas stalas – balta mėsa (vištiena), baltos mišrainės, balti gėrimai… Pagalvojus koks buvo mažylės meniu – ogi irgi baltas, ir pats skaniausias, mamytės pienas 😉 Beje,  dar neišnaudojom vienos idėjos, vyresnieji gali gerti tikrą pieną per specialius su įvairiu skoniu šiaudelius. Stalą papuošėme baltu rėmeliu su skaičiumi „1“; ir manau tokią tradiciją darysime kasmet – įrėminsime gimtadienio skaičių su to gimtadienio temos atributais (pvz.,snaigėmis). Paprasta, bet tai tikrai puošia stalą, ir nuotraukose atspindi kiek būtent metų suėjo!

Kad turėtume įdomių nuotraukų – iš dėžių padariau nugalėtojų pakylą (dėžes apklijavau spalvotu krepiniu popieriumi, priklijavau karpytas servėtėles ir skaičius 1, 2, 3). Na, ir kada gi dar jei ne per pirmą gimtadienį mažylis bus ant aukščiausios pakylos?!  Na, bet ir kitais metais galima šią idėją pratęsti, tik jau ant antrosios vietos pakopos;)

Žinoma, viena žvakutė, šalta ugnelė, vienas pakėlimas aukštyn… Žaidimų ir užsiėmimų kol kas negalvojome, bet jau per antrąjį gimtadienį jų tikrai bus! Jau turiu minčių ir šiam gimtadieniui!

Dovilė

Share Button
3   Komentarai

  1. Superinė idėja. Seniai jau skaičiau tokį straipsnį, kuriame tiek daug meilės ir šilumos. Gaila, kad mano dukrytei jau nebe vieneri. Tikrai pasistengčiau pakartot tokį gimtadienį. Manau tokį gimtadienį nei mergytė, nei tėveliai, nei dalyvavę svečiai tikrai nepamirš. Aukit didelios ir sveikos :))

    Atsakyti

Rašyti komentarą