Magiškas gimtadienis su triukais ir linksmybėmis

Saldusis stalas - dekoras

Magijos tema gimtadienis – puiki alternatyva tiems vaikams, kurie per savo ir per draugų gimtadienius atsidūko su visais populiariausiais personažais ir animatoriais. Kai tiek visko išbandyta, visi žaidimų kambariai, arenos ir batutai iššokinėti, lieka pažiūrėti į gimtadienio pramogą kitu kampu. Kodėl gi nepakvietus į šventę ne raganiukę su savo burtais ar Elzą su galiomis, ne fėją su burtų lazdele, o tikrą magą, kuriam iš kepurės lenda netikėčiausi dalykai, sugeba išsinarplioti iš virvių be rankų ar iš siauros lazdelės traukti vis skirtingų spalvų gėles.

Justė savo 7-ojo gimtadienio temą suplanavo iš karto, kai televizijoje išvydo magijos šou. Tiksliau, kaip jos mama pasakoja, po šios laidos mergaitė itin stipriai susidomėjo visais triukais. Kartu su tėveliu mokėsi vis naujų pokštų, darė fokusus su kortomis ir pan. Tad per savo gimtadienį susitikti su magijos meistru – jai buvo didžiausia dovana.

Šventės vieta pasirinktas žaidimų kambarys „Kikilio lizdas”. Privatus (vienu metu švenčiama tik viena šventė), jaukus ir pakankamai erdvus kambarys sutalpino nemažą būrį svečių. Čia užteko vietos ir mago triukams stebėti, vaišintis bei dūkti. Šį žaidimų kambarį Justė su mamyte pasirinko dėl kelių priežasčių: „Kikilio lizdas” įsikūręs patogioje Vilniaus miesto vietoje, šalia yra  automobilių stovėjimo aikštelė taip pat kambaryje galima įsigyti įvairių gėrimų besibaigiant jų atsargoms, tad nereikia niekur net kojos iškelti, be to šis žaidimų kambarys siūlo gausų maisto tiekėjų bei kitų paslaugų, reikalingų organizuojant šventę, pasirinkimą. Šventės metu daug pagalbos sulaukė iš aptarnaujančio personalo, kuris buvo ypač paslaugus bei mandagus.

Saldaus stalo vaišes ir dekoravimą Justė planavo kartu su mamyte. Tortas buvo užsakytas iš „Elguva gurmanams“, kuris išpildė visus individualaus puošimo lūkesčius. Mama džiaugėsi, kad pirmą kartą vaikai taip noriai valgė tortą, kai kurie suvalgė net po kelis gabalėlius. Mat Justės skaniausias „Šokoladinis“ – pasirodo, buvo skanus ir svečiams.

Dekoracijoms buvo panaudota „Šventės idėja“ kurta girlianda ir smeigtukai į keksiukus. „Party inbox“ dekoracijų ir vienkartinių indų produkcija taip pat puošė Justės saldųjį stalą: popierinės dėžutės spragintiems kukurūzams (pop corn – beje, jie labai pasiteisino ir buvo vieni iš populiariausių vaišių), maži indeliai guminukams (jie taip pat sulaukė didžiulio pasisekimo), šiaudeliai, puodeliai, vienkartinės ryškios ir spalvotos lėkštelės. Spalvos buvo pasirinktos raudona ir juoda, kaip tikros magijos spalvų ambasadorės. Kad nebūtų nuobodu, dekore buvo žaidžiama su taškeliais, dryželiais ir zigzagais.

Šventės grožio ir emocijų kūrėjai:

Šventės vieta: Kikilio lizdas
Fotografija: Giedrė Urbonaitė photography
Spaudos dekoracijos: Šventės idėja
Vienkartiniai indeliai, dėžutės, staltiesė: Party inbox
Tortas: Elguva gurmanams

Magijos gimtadienis - torta su zuikiu ir kepureTortas su zuikiu - mago kepurė Smeigtukų dekoracijos keksiukams - magijos tema Smeigtukai dekoracijos keksiukams Keksiukų smeigtukai Vienkartiniai puodeliaiTeminiai gimtadieniai Mergaičių gimtadieniai Kikilio lizdas Kikilio lizdas - žaidimų kambarys Gimtadienis žaidimų kambaryje, pica Magas, fokusininkas - vaikų gimtadienis Magijos triukai - gimtadienių idėjos Kikilio lizdas Magijos programa gimtadienyje Mergaičių gimtadieniai - magijos tema Pop cornų indeliai

Share Button
2   Komentarai

  1. Mes irgi norim daryti magišką gimtadienį:). Gal galit pasidalinti mago kontaktais? Kiek skambinu kontaktais, rastais google’e, visi žiauriai brangūs:)

    Atsakyti

Rašyti komentarą