Indėniškas Smiltės 4-asis gimtadienis

Vaišių stalas, užkandžiai, vieno kąsnio, stalo dekoras, popierinė staltiesė, vaisiai indeliuose

“Ir prie ko čia tie indėnai?!” –  norisi   šuktelti pamačius spalvingas Smiltės 4 gimtadienio nuotraukas, darytas fotografės Nelės Chomičiūtės. Šis klausimas visai natūralus, turint omenyje, kad visas gimtadienio veiksmas vyko ne kažkur už Atlanto, o vidury miškų Molėtų rajone, Belvilio poilsiavietėje.

Ir vis dėlto, kodėl indėnai? Išties, jau kelinti metai iš eilės Smiltės gimtadienio temos gimsta dar žiemą, kai  gamta puošiasi švaria baltuma, o galvoj trimituoja visų įmanomų spalvų ir šilumos troškimas. Ko jau ko, o spalvų pas indėnus netrūksta –  galvos papuošalų, veido marginimų ir drabužių spalvos įkvėpia ilgam. Pastarojo margumo netrūko is Smiltės ketvirtąjame šventime: pradedant mažomis stalo detalėmis, baigiant pačių vaikų aprėdais.

Daug indėniškai kovingos dvasios ir pastangų kuriant šventės nuotaiką įdėjo Konfeti komanda, užsiimanti švenčių dekoravimo, dizaino kūrimo ir fotografavimo darbais. Rankų darbo vėliavėlės, didysis žaliasis ketvertas, margintos plunksnos, žalumynų girliandos ir didžiulis kutosuotas helinis balionas, kuris, rodos, tuoj tuoj pakels tave į orą – visa tai ir  dar daugiau sugulė į spalvingus prisiminimus nuotraukų formatu. Atėjus žiemai jos ne tik  sušildo, bet ir skatina kurti  naujas, jau penktuoju jubiliejumi alsuojančias gimtadienio idėjas.

O tuo tarpu mažieji šventės dalyviai iki šiol gyvena  maudynių, dovanų pakavimo, žaidimų, indėniškų rungčių ir saldumynų, kuriais pasirūpino “Tie kepėjai” atsiminimais.

Šventės grožio ir emocijų kūrėjai:

Šventės dekoras, dizainas ir fotografavimas: Konfeti
Fotografija: Nelė Chomičiūtė (Konfeti)
Šventės vieta: Belvilis
Tortas ir saldumynai: Tie kepėjai

Gimimo  dienos kvietimai - spaudos dizainas Gimtadienio kvietimai, indėniška tema Popierinė trikampėlių girlianda ant siūlo Dekoracijos, medinės rinkės Dekoracijos, papuošimai Vieno kąsnio užkandėlės, desertai su smeigtukais "Plunksna" Vaišių stalas, užkandžiai, vieno kąsnio, stalo dekoras, popierinė staltiesė, vaisiai indeliuose Stiklainėliai gėrimui, su šiaudeliais ir arkliukų dekoracija Indėniukių gimtadienis, šventė Teminis indėnų gimtadienis Pramogos, žaidimai, teminis indėnų gimtadienis Gimtadienio žaidimai Indėniukės gimimo dienos šventė Teminių gimtadienių idėjos Indėniškas mergaičių gimtadienis Indėniškas mergaičių gimtadienis - rūbai ir aksesuarai Indėniškas mergaičių gimtadienis - rūbai ir aksesuarai Indėniškas mergaičių gimtadienis - rūbai ir aksesuarai Gimtadienio žaidimai Indas su kraneliu gėrimui Gimtadienio vaišės, uogos, zelė Gimtadienio vaišės, užkandžiai Tipi palapinė indėniukų gimtadienyje Indėniškas mergaičių gimtadienis - rūbai ir aksesuarai Saldaus stalo dekoras, puošimas Indėniškas mergaičių gimtadienis - rūbai ir aksesuarai Švenčių idėjos, gimimo dienos teminės idėjos Teminis indėnų gimtadienis - apranga, idėjos Šventės vieta, Belvilis, vaikų gimtadieniai Vaikų gimtadienių idėjos, tortas Tortas Tie kepėjai Gimtadienio tortas Tie kepėjai Indėniško gimtadienio tortas, galvos askesuaras su plunksna Gimimo dienos fotosesija akimirkos Didelis gimtadienio skaičius iš popieriaus, Tipi palapinė Gimtadienis lauke Gimimo dienos nuotraukos Tipi palapinė Didelis balionas su dekoracija iš kutų

 

Share Button
0   Komentarai

Rašyti komentarą