Fėjų gimtadienis (penki metukai)

Tikriausiai visos mažos mergaitės išgyvena fėjų, princesių laikus, kai norisi daug rožinės spalvos, įvairių kaspinėlių, tiulio, burtų lazdelių ir pan. Ne išimtis buvo ir Juditos penkiametė, kurios jubiliejinis gimtadienis virto tikra fėjų šalies karalyste.

„Teminei šventei ruoštis pradėjome likus vos kelioms savaitėms iki gimtadienio. Mąstėme apie šventę žaidimų kambaryje, tačiau vis tik nutarėme, kad patogiausia būtų ją surengti namuose” – pasakoja mama Judita.

„Pirmiausia pasirūpinome karūnėlėmis visoms viešnioms, taip pat kiekviena gavo po burtų lazdelę, o atsiminimui dovanėlę – fėjų dulkių buteliuką.” Judita džiaugiasi, kad gimtadienio pasiruošimui įsitraukė visa šeima: net tėtis savo dukrytės šventei gamino vėliavėles.

Kambario erdvę Judita paruošė šventiškai: „Prastumdėme baldus, atnešėme čiužinį, virš jo pakabinome baldakimą. Kad vaikams būtų patogu, saldumynų vaišes ruošėme be lekštučių, šakučių, kad būtų patogu pasiimti į rankas ir vaišintis bet kur atsisėdus”.

„Surengus šventę, supratome, kad šventinei nuotaikai sukurti reikia išties labai nedaug: vėliavėlių girliandos, „penketuko”, saldaus stalo su teminiais užkandukais ir temos atributų kiekvienam svečiui. Tiesa, turėjome ir vieną vyruką-elfą, kuris gavo kiek kitokią lazdelę” – dalinasi prisiminimais mama Jovita.

Fėjų programai pagyvinti į svečius buvo pakviesta animatorė fėja. Ji rūpinosi vaikų užimtumu, ieškojo burtų, lobio, darė įvairias užduotėles.

„Gimtadienis buvo smagus, ir dukrai jis taip patiko, kad, praėjus beveik pusmečiui, ji vis dar nori jį pakartoti. Gavusi įkvėpimą rengti temines šventes, jau žinome, kokia tema bus kitų metų gimtadienis” – džiaugiasi naujais atradimais Judita.

Kūrybinė grupė:

Foto: Judita Vadeikė
Dekoro idėjos: Tugy Events

Fėjų karūnos ir burtų lazdelės

Gimtadienio dekoracijas - dekoruotas penktetas

Fėjų dulkės mažuose stikliniuose buteliukuose

Fėjų burtų lazdelė

Fėjų gimtadienis - erdvės ir saldaus stalo dekoras

Keksiukai fėjų gimtadienyje

Pūstų ryžių cake popsai

pastelinė vėliavėlių girlianda

Fėjų gimimo dienos saldusis stalas

Share Button
0   Komentarai

Rašyti komentarą