Jubiliejinis gimtadienis rustic tema ir patarimas, kaip sukurti gerą šventę

Tulpės, narcizai, nėriniai, medžio rinkės - gimtadienio dekoro sprendimaiTikriausiai sutiksite su mumis, jog garbingo amžiaus jubiliejai ir suaugusiųjų gimtadieniai paprastai būna vienodi, vienas nuo kito ypatingai nesiskiriantys. Kartais skaitytojai mūsų klausia, ką veikti ir kaip įdomiau suorganizuoti gimtadienį. Dažniausiai mūsų patarimas nuskamba taip – sukurkite dieną, išsiskiriančią iš visų kitų. Lai stalai lūžta ne nuo maisto, o nuo grožio… Lai gimtadienis tampa atsipalaidavimo ir mėgavimosi gyvenimu vakaru… O stebėdami šokančius svečius, akimirkai pasinerkite į torto skonio jūrą (o ne bėkite-lėkite nurinkti indus). Sugerkite į save visas prasmingas minutes, artimųjų juoką ir gerus žodžius. Suvokite, kad tai diena – Jūsų, o ne kitų. Lygiai taip pat, kaip vestuvės – jaunųjų, o ne svečių.

Svečiuose pas mus Artišokas. Pasakoja, kaip kūrė šventę 60-ies metų jubiliatei.

Šventės proga – labai garbinga: jubiliatei – 60! Didžiulė šeimyna, didelis draugų būrys – ko daugiau reikia? Ogi geros programos, linksmos nuotaikos ir gražios, jaukios šventės. Jaukumas ir dekoro koncepcija buvo kuriama atsižvelgiant į šventės vietą, kuri savo aplinka priminė sodybos stilių. Buvo naudojamas medis, linas, nėriniuotos tiek medžiaginės, tiek popierinės juostelės. Individualiu spaudos dizaino darbu sukurtos dekoracijos papuošė svečių prie stalo vietas, tam tikrus saldaus stalo elementus.

Renkantis floristinius sprendimus, jubiliatei buvo pasiūlyta, įteikinėjant kvietimus, kiekvienam svečiui užsiminti,  kad į gimtadienį vietoj didžiulių gėlių puokščių mieliau priimtų tik vieną tulpės ar narcizo žiedelį. Sutarėme, jog renkantis svečiams ir sveikinimo proceso metu, visos dovanojamos gėlytės bus merkiamos iš karto į vazeles, paruoštas ant stalų. Tokiu būdu išsisprendė didžiulių gėlių puokščių merkimo problema bei pasirūpinta šventės stiliaus koncepcijos išpildymu.

Saldųjį stalą papuošė ir nuostabaus skonio Saldžios Magijos sijonuoti tortai, o karštą nuo linkėjimų bei šokių vakarą gaivino pačios jubiliatės ruošti želė desertai. Na, o sausainiai grybukai gimtadienio stalui suteikė kaimiško stiliaus pojūtį.

Labai džiaugiamės šiuo projektu, kadangi puošti garbingo amžiaus jubiliejų, ypatingai, kai šventės dekoras dar tik bando įleisti šaknis Lietuvoje, reiškia Meilės sparnų gimtadienio estetikai auginimą.. taip pat įvairaus amžiaus žmonių ugdomą supratimą ne tik apie šventės pramogas, bet ir teminį jos grožį.

Šventę pavertė nepakartojama:

Gimtadienio dekoras: ArtiŠokas
Tortai: Saldi Magija
Girliandos: Šventės idėja

 Suaugusių gimtadieniai

Želė stiklainiukuose su mediniais šaukšteliais Beržo rąstų padėkliukai Vaisių asorti ant saldaus stalo: gervuogės, avietės, braškės, kt. Grybukai - saldusis stalas Saldumynai ant šventinio saldaus stalo Pasivaišinkite - rustic stiliaus rėmelis Jubiliejus, gimtadienis Spalvota sluoksniuota želė gimtadieniui Lauko gėlės rustic tema, mediniai rąstų padėkliukai ant stalo Svečių vardų kortelės

 

Share Button
0   Komentarai

Rašyti komentarą