Karinis gimtadienis kliūčių ruože

Karinis gimtadienis – tikriausiai vienas populiariausių teminių gimtadienių pastaruoju metu. Jo privalumai ir galimybės ypatingai atsiskleidžia atšilus orams, nes tuomet lauke ar kieme įmanoma susikurti jį tokį, kokio žiemą surengti namų ar vidaus sąlygomis būtų neįmanoma. Kliūčių ruožas, sudėtingos fizinės užduotys, dažasvydžio keliami iššūkiai – puikiai deranti šiam gimtadieniui programa. Karo muziejaus teritorijoje gido pagalba susipažinus su visa karine technika, praleidus aktyvų ir edukacinį laisvalaikį, galėsite būti tikri, kad gimimo dienos šventė praėjo ne tik smagiai, bet ir prasmingai, tapote didesniais patriotais, ėmėte dar labiau vertinti istoriją.

Puikios šventės pavyzdį iliustruoja Artišoko komandos organizuotas ir dekoruotas karinis gimtadienis trimečiui berniukui.

Kūrybinė grupė:
Organizavimas ir dekoravimas: Artišokas
Foto: Artišokas
Dekoruotos medinės vienkartinės šakutės ir peiliai: Šventės idėja
Tortas: Mažoji Ragainė

Kvietimas į karinio gimtadienio šventę

Teminiai berniukų gimtadieniai - karinis

Berniukų gimtadienis karine tema - vaišės, buteliukai su etiketėmis

Saldaus stalo dekoras kariniame gimtadienyje

Vandens atsargos - buteliukų etiketės gimtadieniui

Karinio gimtadienio saldaus stalo dekoras

Karinis gimtadienis

Šokoladukų popierėliai

Karinio gimtadienio vaišės - cake popsai "granatos"

Berniukų gimimo dienos šventės - karinis gimtadienis

Gimtadienio tortas su kareivėliais

Karo teminis gimtadienis

Kareiviškos vaišės gimtadienyje

Kareiviška košė gimtadienyje

Gimtadienio pramogos - karinis gimtadienis

Gimtadienis karo muziejuje

Gimtadienis karo muziejuje

Gimtadienis karo muziejuje

Karo muziejus

Karinis berniuko gimtadienis

Karo muziejus

Karinis teminis gimtadienis

Jubiliatui suėjo viso labo 3 metukai, tad gimimo dienos karinė tema – lyg ir rimtoka, tačiau vaikinas jau kuris laikas laksto namuose su šautuvu, užsidėjęs šalmą ant galvos, žygiuoja maršo ritmu ir į akis jam krenta viskas, kas susiję su karine technika, net Gintaro muziejuje didžiausią įspūdį paliko eksponuojama bomba! Viskas aišku: vaiko aistra aiški, šventės vieta žinoma, telieka suplanuoti tik gražią ir šiltą dieną. Ir, be abejo, mes tokią suplanavome!

Kvietimai, dekoracijos, saldusis stalas – kaip gi be kamufliažo! Panaudojome ir žaislinius kareivėlius, netgi tikrą karinę amuniciją, kitus rekvizitus. Vaikai turėjo galimybę susipažinti su keistais ir įdomiais daiktais, tokiais, kaip gertuvės, katiliukai, termosas, šalmas…

Svečiai vaišinosi kareiviška grikių koše, stiprinosi daržovių bei vaisių vitaminais, pildė kūno atsargas tikru energijos užtaisu: riešutais, razinomis ir dideliu kiekiu šokolado – tiek ant keksiukų, tiek ant gimtadienio torto.

Gimimo dienos tema, rodos, iš pirmo žvilgsnio dėkinga tik vaikinams, tačiau, patikėkite mumis, merginoms, kurių, beje, šventėje buvo dauguma, viskas taip patiko, kad nenustebtume, jeigu kuri nors iš svečių taip pat norėtų tokio paties gimtadienio. Vaikai turėjo TIEK veiklos, TIEK įspūdžių, kad ir patys viską regite fotografijose.

Šaudymas! Čia buvo vakarėlio vinis! Vaikai šaudė į pripūstus balionus, tėvai – sudėtingiau – į balionėlius su vandeniu. Visiems taip patiko, jog panašu, kad vaikų tėveliai taip pat norėtų tokio suaugusiems gimtadienio!

Artišokas – švenčių organizavimo ir dekoravimo komanda

Share Button
0   Komentarai

Rašyti komentarą