Teminio gimtadienio idėja – „Mažasis lapiukas ir miško draugai”

Kamilė iš „Vestuvių vėjai” savo sūnelio Jokūbo pirmąjį gimtadienį surengė Mažojo lapiuko ir miško draugų tema. Mūsų akimis žvelgiant, viskas atrodo išties idealiai: tema ir šventės vieta dera tarpusavyje, dekoracijos – iš gamtos, spalvos – natūralios, miško. Be to šios temos neutralumas puikiai tinka esant mišriai svečių kompanijai: nelieka nuskriaustos nei mergaitės, nei nuobodžiaujantys berniukai.

„Pirmi metai, pirmi žingsniai, pirmas žodis – tai jaudinančios ir įsimintinos akimirkos, – sako Kamilė, – Todėl pirmąjį sūnelio Jokūbo gimtadienį nusprendėme pažymėti ypatingai.” Mintis surengti gimtadienį miške kilo todėl, kad visa jų šeima mėgsta leisti laiką jame. Buvo pasirinkta Girionių poilsiavietė, esanti ant Kauno marių kranto.

Pirmiausia buvo paruošti tematiką atspindintys pakvietimai, kurių idėją realizuoti padėjo maketuotoja Virginija Bekešienė. Ji taip pat gamino ir jubiliato „metraštį“ apie Jokūbo pomėgius bei pasiekimus.

Visa šventės teritorija buvo suskirstyta į kelias zonas: saldaus stalo, palinkėjimų kampelio, fotografavimosi vietos, užkandžių stalo, žaidimų aikštelės. Nuo bendros viešos erdvės buvo atskirta žaismingomis vėliavėlėmis. Jos, kaip ir likusi šventės atributika buvo paruošta rankomis: sukurta palinkėjimų knygelė, nulipdytos mažiesiems svečiams sagės – miško gyvūnėliai, padaryti beržo imitacijos šiaudeliai. Tuo tarpu jubiliato tėtis rūpinosi vyriškais darbais: išpjovė ir paruošė medinius padėklus, skirtus užkandžiams ir saldumynams.

Miško tematikai perteikti dekore naudotas natūralus medis, samanos, paparčiai, lino audinys. Pagrindinis šventės dekoro akcentas – saldus stalas, darytas toks, jog vyrautų ramių spalvų koloritas, artimas gamtai. Labai skanaus torto idėją realizavo „Kepinių namai“, keksiukus ir mini donut‘sus pagamino „NaminiaiCupcakes“, desertus stikliniuose indeliuose Kamilė gamino pati, o likusius saldumynus įsigijo prekybos centre.

Prieš pat šventę Kamilė sūneliui surengė „Cake smash“ fotosesiją, kurios metu mažyliui buvo leista valgyti tortuką taip, kaip jis norėjo. „Po fotosesijos Jokūbas pats atrodė kaip tortas, o krykštavimų ir laimės buvo iki dangaus”, – prisiminimais dalinasi Kamilė. Vėliau šios nuotraukos buvo pakabintos gimtadienio palinkėjimų kampelyje.

Kadangi šventė vyko miške, vaikams suteikta daug laisvės – bėgioti, šūkauti, karstytis laipynėmis, suptis, imituoti žvėrelių judesius ir garsus. Vėliau buvo žaidžiami žaidimai-rateliai, susiję su mišku, pučiami maži ir dideli burbulai, rašomi linkėjimai, fotografuojamasi prie fotosesijos „sienelės“ .

Šventė buvo labai jauki ir įsimintina, gausi teigiamų emocijų bei geros nuotaikos. Na, o nuotraukos visa tai puikiai iliustruoja.

Kūrybinė grupė:

Šventės organizavimas ir dekoras: Vestuvių Vėjai
Šventės vieta: Girionių poilsiavietė Kauno raj.
Fotografas: Greta Juodžiukynaitė
Tortas: Kepinių namai
Keksiukai, mini donuts‘ai: NaminiaiCupcakes
Maketavimas: Virginija Bekešienė
Dekoracijos ir palinkėjimų knyga: Vestuvių Vėjai

Lapiuko gimtadienis miško tema: saldus stalas, samanos, mediniai padėklai, vėliavėlės Kvietimas į pirmąjį gimtadienį miško tema Pirmasis vaikučio gimtadienis: idėjos Pirmasis gimtadienis Gimtadienis - dovanėlės svečiams - lipdytos sagės Saldaus vaišių stalo dekoravimas gamtoje Originalus šokoladinis tortas su girlianda ir lape Gimtadienių idėjos: saldus stalas, dekoras Lapiuko gimtadienis miško tema: saldus stalas, samanos, mediniai padėklai, smeigtukai Keksiukai ant medžio rievių, padėklų. Beržo šiaudeliai Gimtadienių idėjos: saldus stalas, dekoras Saldaus stalo vaišės ant medinių padėklų Gimimo diena gamtoje, poilsiavietėje Gimtadienio vaišės gamtoje Gimtadienio palinkėjimų knyga Gimtadienio fotosesijos kampelis Vaiko pasiekimų ir pomėgių metraštis, plakatas Pirmas gimtadienis - torto valgymo fotosesija Pirmas gimtadienis - torto valgymo fotosesijaGimtadienio žaidimai Gimtadienio žaidimai miške, gamtoje Gimtadienio žaidimai miške, gamtoje - muilo burbulai Gimtadienio žaidimai miške, gamtoje

 

Share Button
0   Komentarai

Rašyti komentarą