Pelėdžiukų teminis gimtadienis

Savo 5-ojo gimtadienio temą sugalvojo pati jubiliatė Aurėja, kai, vartydama žurnaliuką „Lututė”, pamatė mažą gražią pelėdžiukę ir tarė „mano gimtadienis bus pelėdžiukų tema”.

Mergaitė labai norėjo, kad pelėdų „suvažiavimas” vyktų žaidimų kambaryje, tad Elfų slėnis tiek pavadinimu, tiek savo buvimo vieta išties labai derėjo prie šventės temos.

Šventės organizavimas prasidėjo nuo pelėdiškų kvietimų svečiams, kuriuos sukūrė bei visu šventės dekoru ir taškelių sudėliojimu rūpinosi Simona iš Dekoro Magijos. Kvietimų spalvinė gama pakuždėjo pagrindines gimtadienio spalvas.

Kadangi pelėdos myli mišką, tad staltiesė parinkta natūralios žalios miško spalvos, o visas šventės stalas buvo puoštas miško gėrybėmis: samanomis, kankorėžiais, beržo šaka. Visą šventę stebėjo virš saldumynų stalo nutūpusios Simonos siūtos 5 pelėdos.

Vaikai ypač džiaugėsi ant šventinio stalo išdygusiomis baravykų ir stebuklingų spalvotų (zefyrinių) grybų šeimynomis. Grybukai buvo susmeigti ant atskirų pagaliukų, todėl mažieji juos galėjo skanauti nesusitepdami rankų. Kadangi mažoji Aurėja šventė savo 5-ąjį gimtadienį, tad tortas irgi buvo puoštas penkiomis pelėdomis.

O kas geriaus supras ir suvaldys mažųjų pelėdžiukų šėliones, jeigu ne animatorius Elfas. Puikus! Patiko ne tik vaikams, bet ir tėvams. Jis rūpinosi vaikų užimtumu, su jais darė įvairias užduotėles.

Gimtadienis buvo išties smagus ir labai patiko jubiliatei. O šventę dar ilgai primins ir Aurėjos taip norėta tikra „pelėdiška” dovana – teleskopas.

Kūrybinė grupė:

Šventės vieta: Elfų slėnis
Dekoras: Dekoro magija

Pelėdžiukų teminis gimtadienis - mergaičių ir berniukų gimtadienių idėjos Saldus stalas pelėdžiukų tema Ežiukas iš vynuogių - gimtadienio stalo papuošimai Pelėdžiukų tema gimtadienis pelėdžiukai - dekoracijos Saldaus stalo dekoras ir desertai

Share Button
0   Komentarai

Rašyti komentarą