Kelionė laiku – atgal į mokyklą

back-to-schoolAš savo gimtadienį dariau tema „Kai aš mažas buvau”. Svarbiausia, žinoma, buvo apranga. Tai tiek juoko, smagumo buvo. Visi iškart įsijautė ir visą vakarą buvo vaikais. Tiesa, mano gimtadienį šventėme rugsėjo 1-ąją dieną, tai gavosi šioks toks palengvinimas man. Mano draugė buvo mokytoja. Tokia griežta, su gintarine sage po kaklu, dienynu ir rimtu veidu. Atvažiavę svečiai, nustebo patekę į mokyklą, į pamokas. Paskyrėm du budinčius. Pakabintas buvo tvarkaraštis.

Trumpai apie pamokas:

Chemija – laboratorija, bandymai (t.y. ragavimas gėrimų, jų poveikis organizmui). Čia jau mokytoja kalbėjo trumpai ir glaustai.

Darbai – ragavo mano, t.y. pirmūnės namų darbus. Taip pat du svečiai turėjo paruošti iš esamų ant stalo patiekalų naują ir jį įdomiai patiekti.

Daile – kiekvienas turėjo išsitraukti lapelį, ant kurio buvo užrašyta kuri nors kūno dalis ir „mane” nupiešti, pvz., blakstienos, nors dar nėra akies. 

Muzika – buvom susiorganizavę karaoke. Smagumėlis.

Kūno kultūra – šokiai. 

Tiesa, dar lietuvių kalba – sakė tostus. Dovanų gavo naujadarų knygutę, kurią dariau pati.

Kažkokių žaidimų mes specialiai ir nesiruošėme. Buvo šokiai – labai smagūs, nes apranga neleido būt rimtiems.

Vyrukai rengėsi kas kaip. Mano vyras – taip pat buvo pirmūnas, tai jo apranga buvo paprasta: kostiuminės kelnės, balti marškiniai ir varlytė po kaklu. Draugė savo vyrui nukirpo senas kelnes (liko šortai) ir prisiuvo petnešas, „maikutė” ir kepurytė į temą. Kitas buvo sportininkas, tai visa apranga buvo treningai ir krepšinio kamuolys.  Dar kitas vyras buvo apsivilkęs kažkokį išaugtą megztinį, o ant galvos užsidėjo juokingą su ausytėm kepurytę. Dar pasidarė „ragatkę” – visus ten apšaudė. Buvo vienas pionierius su kaklaraiščiu, tai visą vakarą skandavo: „Visada pasiruošęs!”

IngaKov

Foto iš ecouterre.com

Share Button
1   Komentarai

  1. Labai šauni mintis dėl pamokų 😉 Šį savaitgalį švęsim vyro gimtadienį, tai būtinai pasinaudosiu, tik karaoke pakeisim į kažką, kas tiktų gamtoje 😉

    Atsakyti

Rašyti komentarą