Mafija (7 metai)

school_prom_limo_nottinghamMano vaikas du metus taupė pinigėlius limuzinui… labai pasivažinėt norėjo. Tai dovana – limuzinas keletai valandų. Sugalvojau, kad prie limuzino labai tiktų Mafijos tema. Susirinkę vaikai buvo kostiumuoti, treninguoti, su aukso grandinėmis. Panelės buvo su ilgomis suknelėmis ir pirštinėmis, priveltais plaukais.

Kai visi susirinko, padaviau „instrukciją” – tipo Italijos mafijozas Donas Makaronis ieško didžiausio deimanto pasaulyje, o jį turi Lietuvos mafijozas Petras, kuris jį paslėpęs. Tai Donas Makaronis atsiuntė tipo savo mašiną, kad vaikai galėtų surasti deimantą, nes už jį bus skiriamas piniginis prizas. Visų nuostaba buvo, kai ta Dono Makaronio atsiųsta mašina buvo limuzinas… Mano sūnus tai šoko iš laimės…

Pirmoji nuoroda buvo mūsų namo pašto dėžutėje. Na, o paskui apie dvi valandas jie važinėjo po miestą pagal nuorodas ir ieškojo deimanto. Deimantą pirkau už 4 lt – tikrų tikriausias! O atlygis už rastą deimantą buvo valgomi konditeriniai pinigai – eurai, doleriai ir litai. Visiems labai patiko. Tai va, tokį vakarėlį su limuzinu galima ir suaugusiems pritaikyt.

redwitch

Foto iš limoinnottingham.co.uk

Share Button
0   Komentarai

Rašyti komentarą