Meškučio Motiejaus gimtadienio istorija (3 metai)

Mano trečiajam gimtadieniui mes su mamyte ir tėčiu ruošėmės iš anksto, mat gimtadienio dieną laukėm daug svečių.

Gimtadienio tema – meškinai!

Visiems draugams prieš keletą dienų išsiuntėm pakvietimą su gražia mano nuotrauka.

Motiejaus-kvietimass[3gimt]

Aš mamytei padėjau gaminti meškučio galvytės formos tortą –  tinginį su džiovintais vaisiais; aš laužiau sausainius, ir toks darbas ir pagalba man labai patiko.  Gimtadienio metu šitą tortą kartu su svečiais dekoravome – dėjome įvairius saldainiukus, guminukus tose vietose, kur turėjo būti meškučio ausytės, akytės, nosytė… Ir mums vaikams tai labai labai patiko! Ypač visų šių puošmenų degustavimas! Hmmm… meškiukai – guminukai, MN’demsai, įvairūs žirniukai! Visi taip buvom užsiėmę torto puošyba ir jo valgymu, kad net žvakutes pamiršom uždegti! Patiko mums valgyti ir keksiukus su bitutėmis viršuje, Barni batonėlius, įvairius meškučių formos sausainius bei šokoladukus!

tortopuosimas

Ateinantiems į mano gimtadienį draugams laiptinėje kelią rodė ant laiptų paliktos meškučio pėdelės, kurios vedė prie mūsų namų durų, o šios irgi buvo papuoštos Mikės Pūkuotuko ir didelio didelio torto plakatu. Visi ateinantys vaikai man atnešė po spalvingą balioną ir mūsų namai virto tikra balionų šalimi! Atėję draugai tuoj susidomėjo mano įdomiais žaislais – kas grojo pianinu, kas virė kavą ant mano žaislinės dujinės viryklės, žaidė su mano mašinėlėmis, skaitė mano knygeles… Ir visiems visiems buvo labai smagu!

pasiruosimas

Mamytės irgi kažką kalbėjo apie mums nesuprantamus dalykus – rankdarbius, darbus, kažką gėrė iš skirtingų spalvų meškučiais papuoštų taurių ir vis plepėjo, plepėjo  ir plepėjo. O mes vėl žaidėm, juokėmės ir žaidėm… Spalvinom įvairius meškučių paveiksliukus, klijavom tinkamos spalvos lipdukus į apskritimus ant paruošto plakato – taip ant jo atsirado spalvingi balionai, meškučio pėdutės ir bitutės.

Uzduotys

Pusseserei mano gimtadienis taip patiko, kad važiuojant namo, ji savo mamos paklausė – „Mama, kada dar kartą važiuosim pas Motiejų į gimtadienį?”.

-Eeeech, deja, gimtadienis tik kartą į metus…

Meškutis Motiejus

Share Button
1   Komentarai

Rašyti komentarą