Princesių ir princų puota (4 metai)

Princesių gimtadienis

Mama Rosana pasakoja apie savo dukrytei organizuotą gimtadienį princesių tema:

Dekoracijos rožinės:

Staltiesės ant visų stalų papuoštos pirktinėmis rožinėmis plastikinėmis gėlytėmis. “Princeses” (papuoštas barbes ) įdėjome į gėlių puokštes. Padarėme vėliavėles iš servetėlių su princesėmis. Ilgos rožinės lazdelės-vytelės (vėliavėlių kotai).

Balionai- rožiniai, alyviniai.

Rebeka turėjo karūną ir nuostabią suknytę, bet iš jaudulio jos nesirengė (verkė). Mes  ir nevertėme puoštis.

Žaidimai:

1. Pagalba Pelenei (Rebekai)- surinkti išbarstytas šiukšles po visus namus (lauką). Šiukšlės buvo „saldžios“- servetėlių viduje buvo keletas saldainiukų. Laimėtojas (daugiausiai surinkęs “šiukšlių”) – apdovanotas priziuku. Visiems darbštiems vaikams atiteko ryšulėliai su saldainiukais – “šiukšlėmis” :-).

2. Konkursas – ant popierinių vienkartinių lėkščių piešti princesę ar princą. Viena ranka lėkštę padėti ant galvos, o kita ranka piešti. Negalima pasižiūrėti. Šita užduotis buvo tėveliams ir vyresniems vaikams. Rebekutė išrinko gražiausiai nupieštą princą ir princesę. Apdovanojimai :-).

3. Surasti paslėptus indelius.  Juos paslėpiau po visus namus. Vaikučiams  reikėjo  juos surasti.  Kas indelių surado daugiausia, laimėjo priziuką. Rasti daikteliai liko vaikučiams kaip dovana.

4. Balionų lenktynės: su šiaudeliu (maži vaikai gali paprastai) kuo toliau nupūsti savo balioną. Laimi tas vaikutis, kurio balionas pirmasis kerta finišo liniją.

Maistas: visus saldumynus puošiau su rožiniais „pabarstukais“.

Is tešlos: 500g sausainių (smulkiai sutrinti ar sumalti), 1 dėžutė rududu, 100g sviesto, 1š. medaus, kokoso drožlių, razinų (pagal skonį). Galima sukurti (nulipdyti) “Pelenės batelį”, “karūną”… Apipilti sidabriniais , rožiniais „pabarstukais“, guminukais, saldainiukais.

Tą pačią tešlą naudoju ir dėti į krepšelius (skirtus keksiukams), tik pridedu pūstų ryžių, grikių, razinų, kokoso drožlių ir t.t. Įpylus į tešlą kvapų- vanilės ar migdolo- super skanu 😉

Paprastus Šipuliukus- ilgas lazdeles  pamerkiu į ištirpintą šokoladą su sviestu,  ištraukiu ir įkišu į pabarstukus. Tą patį darau su vaisiais – ananasais, braškėmis, obuoliais, kriaušėmis ir kt.

“Rimtų” patiekalų nerašysiu- pačios visko gaminti mokate 🙂

Lauknešėliai:  po vėliavėlę su princese kiekvienam vaikeliui  ir dovanų maišelį, kuriame buvo gėlytė (tokia pat kaip ant stalo), rožinė žvakutė ir spalvoti rožiniai saldainiukai.

Rosana

Share Button
0   Komentarai

Rašyti komentarą