Ratai

Šventės idėją padiktavo tai, kad gimtadienius turėjo švęsti du berniukai, ir tai, kad berniukų užsiėmimai – mašinytės, lėktuviukai ir kita burzgianti technika…. bei tai, kad priaugom gražiąją Ferrari F1 maikutę, kuri labai tiko prie šventės idėjos 🙂 ir labai norėjom ja pasipuošti. Taigi idėja – „Ratai“.

Šią temą nesunku išpildyti, nes šventinės atributikos pilna visuose prekybos centruose: lėkštutės, puodeliai su mašinom, suvenyrai/prizai dalyviams – guminukai mašinytės, spalvinimo knygelės… kuriuos gavo estafečių dalyviai.

 

 

Taigi visi šventės akcentai – tai, kas turi ratus. Tortas – ne išimtis. Jį darėme namuose (jei galima taip pasakyti, nes visi produktai – jau paruošti 🙂 ); kaip matyti iš nuotraukos – Jums reikės 2 vyniotinių (rekomenduoju rinktis aplietus šokoladu), apvalių sausainių ratams, 1 keturkampio sausainio stogui, poros lazdelių garvežio ratams sujungti, saldainių „faroms“ ir kaminams bei šokolado viskam „suklijuoti“, su baltu šokoladu galite „nupiešti“ garvežio langus. Šventinį stalą papuošė smeigtukai – F1vėliavėlės.

 

Gimtadienis – vasarą, tad šventėm lauke, vaikai žaidė estafetes – kadangi ne visi vaikai dar turi „ratus“ (dviračius), arba dar nemoka jų vairuoti, stūmėm lėlių vežimėlius ir kitas „priemones“, kurias radom namie – karučius ir vaikiškus parduotuvės vežimėlius. Vaikų laukė prizai!

Kitas užsiėmimas – mašinyčių su balionais leidimas – kieno mašina nuvažiuos toliau?? Priputi balioną, esantį prie mašinos, o ji važiuoja, stumiama besileidžiančio baliono oro…

 

Suaugę taip pat neliko be veiklos – jiems organizavome viktoriną, aišku, iš kelių etapų, kur jie galėjo pasitikrinti savo kelių eismo taisyklių žinias bei kitaip „pasireikšti“:

–                 pirmasis etapas – blic turnyras, kuriame 2 komandos turėjo per 1 min atsakyti į kuo daugiau klausimų. Klausimai grupėms skirtingi, bet vienodo sunkumo, pvz., jei vienai komandai – Populiaraus multfilmo herojaus automobiliuko vardas (Žaibas Mc Qeen), tai kitai – traukinuko vardas (Thomas); vienai komandai klausimas  – 3 transporto priemonės, kurios varomos naftos produktais, kitai – 3 transporto priemonės, kurioms energija tiekiama tik elektra; išvardinti 5 azijietiškas (kiti – amerikietiškas) automobilių markes; daina, kurioje yra žodis mašina (kitai komandai – kelias/takelis);

–                 antras etapas – telefonas – nenaudojant žodžių vienas kitam paaiškinti žodžių reikšmes – pvz., eismo įvykis (kitai komandai – greitoji pagalba); mokyklinis autobusas (kitai komandai – keturratis motociklas); autoservisas (kitai komandai – automobilių nuoma). Buvo linksma žiūrėti, kaip mes pritrūkstam žodžių, kai jų reikia skubiai.

–                 Trečias etapas – teatras. Vienas komandos narys savai komandai per nustatytą laiką turėjo be žodžių paaiškinti, kas yra „raudona šviesa“, „pėsčiųjų perėja“, „eismo žiedas“. Sunkiausia buvo su patarlėmis, pvz., „nemesk kelio dėl takelio“… o galbūt tai ir neįmanoma??

Buvo išties linksmas „ratuotas“ gimtadienis!

Laura

Share Button
1   Komentarai

Rašyti komentarą