Rožinis vakarėlis

Ši tema gali turėti vieną iš 2 koncepcijų: rožinis barbių ir kenų vakarėlis arba rožinis rožinių mergaičių ir žydrų berniukų vakarėlis.

Kvietimai:
Į vakarėlį siūlyčiau visus pakviesti intriguojančiais kvietimais, kuriuose jau yra nurodoma tema ir aprangos kodas. Patys kvietimai irgi turėtų būti teminiai – ružavai žydri. Juose parašyta:

* pirmu atveju, kad kviečiama pas barbę tokią ir tokią visas barbes ir jų draugus kenus. Veiksmo vieta – barbės namelis toks ir toks. Apsirengimas – barbiškas ir keniškas;
* antrame kvietimo variante: rožinė mergaitė kviečia savo mylimas rožines drauges ir geriausius jų draugus žydrus berniukus. Vakaro tikslas – berniukai turės mergaites išvesti iš ružavojo kelio. Apsirengimas – rožinių mergaičių ir žydriukų stilius.

Atmosfera:
* Interjeras. Šiuo atveju nepamainomas dalykas – rožinis ir žydras tampomas popierius (kiti dar ji vadina rusišku). Iš jo galima padaryti gaubtus lempom, kad viskas sušvistų rožinėm spalvom. Kol svečiai rinksis, bus dar šviesu, todėl VISUS langus galima apklijuoti rožiniu tampomu popierium. Jis puikiai persišviečia, ir sukuria reikiamą atmosferą. Taip pat iš jo galima padaryti ir visur prikabinėti didelių „kvietkų“. Žodžiu, kiek įmanoma prikrauti visur ružavos spalvos (barbiškos staltiesės, vėliavėlės, įrankiai ir t.t.).

*Jei turite multimedia, galima rodyti visokius barbiškus, rožinių mergaičių filmus.
* Renkantis muziką, pirmu atveju, būtina Barbie Girl daina. Pink muzika tinka antrajam variantui.
* Maistas. Turėtų būti taip pat teminis, nes suteikia daug smagumo: rožiniai saldainiai, ledai, guma (yra tokios metrais pirkti marketuose), galima užsakyti specialų tortą su rožiniu glaistu ir žvakutėmis.

Nerami

Foto iš celebrateanddecorate.com

Share Button
0   Komentarai

Rašyti komentarą