Skaičius DU (2 metai)

2 mVisiem svečiams išsiunčiau savo darytus pakvietimus. Aprangos kodas – mergaitės ir mamytės turėjo pasipuošti kaspinukų aksesuarais, o berniukai su tėveliais – kaklaraiščiais arba varlytėmis. Visi turėjo atsinešti po nuotrauką iš savo vaikystės ir kažką su skaičiuku 2.

Per gimtadienį vyko svečių atpažinimo nuotraukose konkursas. Atspėję gavo prizus iš skaičiukų 2. Tas, kas atnešė kažką įdomesnio su skaičiumi 2, buvo taip pat apdovanoti prizais. Taip pat rinkome šauniausią vaikelio mamytę, kuri kaip prizą gavo saldainių karolius.

Vienas kambarys buvo pilnas balionų, nes dukrytė juos tiesiog dievina. Visi mažiukai žaidė, dūko su jais. Ant sienų buvau iškabinus dukrytės piešinius. Visi svečiai su kreidelėmis ant didelio lapo piešė jubiliatei paveikslą, kuris vėliau liks jai prisiminimui iš antrojo savo gimtadienio.

Vaišes ruošiau paprastas – kas tinka dvimečiams pypliukams. Na, o šventės smagiausia vaikams atrakcija buvo mano padaryta lobių skrynia. Į dėžę pridėjau daug kukurūzų, o juose, kaip lobį, įmaišiau „kinder“ kiaušinių (tiek, kiek vaikiukų). Na, ir pabaigoje ėjome visi į lauką ir leidome širdelės formos dangaus žibintus. Štai kokį gimtadienį paruošė mamytė su tėčiu savo mažylei ir svečiams.

robertele8

Foto iš networkpanda.com

Share Button
2   Komentarai

Rašyti komentarą