Sportas (3 metai)

Reikėjo vyriškos gimtadienio temos mūsų mažojo berniuko 3 metų šventei, ir še, kaip tik Futbolo Čempionatas, o namuose – bent 5 įvairaus dydžio kamuoliai, kuriuos gerai būtų panaudoti, ar ne puiku! Taip pasirinkom temą – sportas.

Be to, gimtadienis lauke, tad sportinei veiklai vietos sočiai. Vaikai žaidė estafetes su kamuoliais (spardydami, varydamiesi rankomis), eidami žąsele, krokodilu, šokinėdami bulvių maišuose… visi buvo apdovanoti prizais – saldainiais ar tatuiruotėmis su sporto kamuoliais. Suaugę vyrai sužaidė krepšinio rungtynes.

Gimtadienio atributika taip pat pasirūpinta – servetėlės, puodeliai, saldainukai – su kamuoliais arba kamuolių formos.

 

Tortas – mūsų pačių gamybos, ir galiu patikinti – jį nėra sunku padaryti. Vidinė torto dalis – kiekvieno pasirinkimas, tereikia pasirinkti kietoką masę, ją sukrėsti į apvalų dubenį, suspausti, palaikyti ir atsargiai išimti. Glazūra gaminama iš marshmelows zefyriukų, tada dubenėlį su zefyriukais ir keliais šaukštais vandens kišti pusei minutes į mikrobangę, tada dar pusei minutes; dėti daug daug cukraus pudros ir minkyti šaukštu/rankomis, kol bus nelipni masė lipdymui. Štai ir gavote dekoratyvinę torto masę! Dalį masės nudažyti juodai ir žaliai maistiniais dažais. Iš iškočiotos juodos masės išpjauti šešiakampius (turėjom popierinį trafaretą, nes iš akies išpjauti sunku) ir dėti ar kietosios torto masės. Aplinkui suformuoti žolę. Nereikia jokių lipdymų, viskas gražiai sugula. Štai  valgomas futbolo kamuolys žolėje 🙂

 

Tai tiek idėjų sporto temai!

Laura