Teletabių pieva (1 metai)

Mažylė pamišusi dėl Teletabių, tai tema kaip ir aiški, bet man norėjosi kažko mergaitiškesnio. Taip ir kilo idėja – Teletabių pieva, nes pas juos daug daug gėlyčių žydi.

Mūsų vaišių stalas:

Indukai-gėlytės padaryti iš žaislinės piramidės dalių – kibirėlių (jie turi tokį kaip sriegelį, ant kurio uždėjus popierinė gėlytė gerai laikosi). Idėja kilo žaidžiant su mažąja ir mąstant, kur gauti mažų dubenėlių sudėti vaišėms.

Stiklainiukuose nuo tyrelių su žaliais kaspinėliais – žele, o su raudonais – naturalus jogurtas su šaldytomis avietėmis , puikiai tiko ir metukų neturintiems vaikams.

Gėlių tortą dariau pati – nusipirkau oazę, išpjoviau torto formą, sudrėkinau vandeniu ir susmaigsčiau gėlytes bei kaspinėlius šonuose. Taip pat stalą papuošiau ir savo dažnai per gimtadienius daromu vaisių vėžliuku. Smeigtukai-vienetukai paruošti su Wordu.

Stalo kraštas papuoštas su 12 gėlyčių. Jas išpjoviau iš putplasčio ir nudažiau akvarele, o gėlyčių viduriukuose priklijavau mažylės foto su mėnesiadienio tortu (kas mėnesį švęsdavome su vis kitokiu tortu). Dar planavau ant žiedlapių surašyti to mėnesio pasiekimus, bet… nebespėjau – pritrūko laiko. Taip pat norėjau ir teletabius iškirpti iš putplasčio su kiaurais veidukais, kad mažyliai galėtų įkišti galvytę ir taip pridaryti linksmų nuotraukyčių… bet… laiko stoka.

Egzotika

Share Button
0   Komentarai

Rašyti komentarą