Undinėlės teminis gimtadienis

Tėja – jau 6-erių metukų. Ji jau didelė ir savo teminio gimtadienio viziją kuria pati. Štai vieną dieną ji nusprendė, kad jos gimtadieniai bus rengiami pagal pasakų motyvus. Mergaitė dievina stebuklus ir pasakas, kurios yra kasdieninis ritualas prieš miegą.

Per kiekvieną savo nekantriai laukiamą gimtadienį Tėja sugalvoja norą – pavirsti pasakų heroje. Norite tikėkite, norite ne – jai tai iš tiesų pavyksta! Per savo 6-ąjį gimtadienį Tėja panoro tapti undinėle Ariele.

Undinėlė – stebuklingas grožio, mistikos ir meilės simbolis. Argi tai ne stebuklas? Paslapčia darytos undinėlės mamos fotografės Redos Ruzelės nuotraukos leidžia žvilgtelėti ir mums į Tėją, jos pasakų pasaulyje. „Beje, į jį patenka ne kiekvienas, o tik tas, kuris vis dar tiki“, – atkreipia dėmesį mama.

Tėja nei dienos nepraleidžia be piešimo. Dailė – mergaitės aistra. Piešdama ji pasineria į savo vaizduotę. Taip jos kūriniuose gimsta šeimos portretai, patinkančių pasakų herojai ar stebuklingi gamtos vaizdiniai. Taigi, iš to ir gimė idėja, kaip užimti vaikus gimtadienio šventės metu bei tuo pačiu įamžinti ir Tėjos piešimo aistrą. Mažieji tapytojai piešė svajonių gimtadienį. Vėliau veikla ir pramogos persikėlė į sausainių dekoravimo žaidimus. Vaikai ne tik noriai dekoravo savo kulinarinius šedevrus, bet ir godžiai juos ragavo.

Gimtadienio šventei pradėjo ruoštis likus savaitei iki jo. O koks gimtadienis be kostiumo? Taigi, pasitelkusi savo fantaziją, mama Tėjai sukūrė undinėlės Arielės teminį kostiumą gimtadieniui. Šventė buvo dekoruota jūros motyvais, rankų darbo papuošimais.

Dukrytė kartu su mama iš krepinio popieriaus gamino medūzas, saldų stalą papuošė tinklu ir kriauklytėmis, kurios atkeliavo net iš pačios Ispanijos. „Už tai tariam širdingą ačiū „Pinavija“ kepyklėlės savininkei, kuri pasirūpino ir mūsų gardžiu gimtadienio tortu“ – perduoda linkėjimus „Pinavijai“ Reda.

O mes perduodame linkėjimus mažajai kūrėjai ir svajoklei Tėjai. Labai lauksime tavo 7-ojo gimtadienio!

Šventės grožio ir emocijų kūrėjai:

Fotografas: Reda Ruzel Photography
Šventės vieta: Dailės studija Jolanta Kyzikaitė
Gimtadienio tortas: „Pinavija” kepyklėlė

Undinėlės fotosesija Mergaitės gimtadienio idėjos Mergaičių gimtadieniai Mergaičių teminiai gimtadieniai - idėja - Undinėlė Undinėlės gimimo dienos šventė vaiku-gimtadienio-idejos-04 vaiku-gimtadienio-idejos-03 vaiku-gimtadienio-idejos-Undinėlė-Reda Ruzel Photography Undinėlė - teminis gimtadienis - dekoras, papuošimai Saldaus stalo dekoras, papuošimai Undinėlės teminis gimtadienis - mergaičių gimtadienių idėjos Undinėlė - teminis gimtadienis - dekoras, papuošimai Undinėlė, jūros tema gimtadienis Undinėlė, jūros tema gimtadienisUndinėlės teminis gimtadienis - mergaičių gimtadienių idėjosGimtadienio veikla: piešimas, tapymas Undinėlės teminis gimtadienis - piešimas, tapymas Undinėlės teminis gimtadienis - veikla, žaidimai, piešimas Undinėlės teminis gimtadienis - veikla, žaidimai

 

 

 

Share Button
0   Komentarai

Rašyti komentarą